2737
2739
عنوان

متخصص گوش و حلق و بینی اطفال

121613 بازدید | 24 پست
سلام دوستای خوبم پسرم 2 سالشه چند شبه تب داره . دکتر گفته گوشش التهاب داره کلی هم آمپول زده ودارو خورده ولی خوب نمی شه . خسته شدم دیگه از این وضعیت دنبال یه متخصص گوش و حلق و بینی اطفال خوب می گردم که بتونه خوب تشخیص بده ممنون می شم اگر می شناسین کمکم کنین. ایشالا نی نی هاتون همیش سالم و سرحال باشن.
چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
من نمی دونم اصلا گوش و حلق و بینی مخصوص اطفال هست ؟یا باید ببریم گوش و حلق و بینی معمولی؟ مرسی
چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم ببر فوق تخصص بیماریهای عفونی . پسر منم همش تند تند تب می کرد بردم پیش دکتر قمرتاج خطایی فوق بیماریهای عفونی اطفاله با دوتا شربت خوب خوب شد
محبت زیادی همیشه آدم ها را خراب میکنه گاهی آدم ها میرند نه برای اینکه دلیلی برای ماندن ندارند بلکه آنقدر کوچک اند که تحمل حجم بالای محبت تو را ندارن
2728
گوش و حلق وبینی اطفال یا بزرگ نداره حتماببرش پسر من خیلی لوزش عفونت میکرد اخر توی 5 سالگی جراحی شد دکتر گفت وقتی بچه بیماریهاش تکرار میشه دیگه نباید ببرین دکتر اطفال دکتر گوش و حلق و بینی باید ببینه اگر سمت غرب هستید دکتر علوی که توی درمانگاه ایلیاد جنت اباد عصرها هست عالییییییه شماره ایلیاد رو از 118 بگیر هر روزی بری ویزیت میشی
2738
دکتر جمشید صفایی مرزداران.خیلی عالیه.من قبل از عید دخترمو بردم پیشش واقعا خوب بود.عفونت گوش داشت خوب نمیشد ولی پیش دکتر صفایی بردم خوب شد.جنب داروخانه موسوی .دکتر اطفال نیست.ولی خیلی خوش برخورده.ما که راضی بودیم.
دکتربهرام ملکوتی فوق تخصص گوش وحلق وبینی کودکان از کاناداست عالیه من پسرم لوزه داشت همه دکترا گفتند عمل کن اون با دارو خوبش کرد کنار مترو مفتح سایت هم داره اسمش رو بزن شماره و آدرسش تو سایتش هست من که مدیونشم پسرم رو از عمل نجات داد
Lilypie Fourth Birthday tickers
2706