2737
2734
عنوان

لباس دخترونه ...........

171 بازدید | 4 پست
سلام عزیزان یکسری لباس دخترونه هست اگه خواستین در خدمتم ایمیل من ghazalehm_00@yahoo.cm برام پیغام خصوصی بزارین بهتون شماره میدم تماس بگیرین سارفون و کلاه و شلوارک خودم 72هزار تومن گرفتم الان 40 تومن گذاشتم 2بار بیشتر هم دخترم نپوشید آپلود عکس ------------------------------- این بلوز رو 58 خریدم الان 30گذاشتم آپلود عکس -----------------------------
خدایا شکرت که برای منم معجزه اتفاق افتاد. خدایا شادیمون بی پایان.... خدایا سالم و صالح باشه...الهی آمین
این سرهمی برد زمستون واقعا عالیه خودم 260خریدم 200ت گذاشتم آپلود عکس آپلود عکس اینم مارکش البته تا 12ماه نوشته ولی دختر من ا 1سال و 4ماه بود تنش پوشید الان امتحان نکردم اندازشه یا نه آپلود عکس ------------------------------------------------------------ بلوز 15 ت و سرهمی جین 15 ت گذاشتم آپلود عکس آپلود عکس -------------------------------------------- 10 ت آپلود عکس 10 ت آپلود عکسآپلود عکس --------------------------------------- سارافون 18 ت آپلود عکس آپلود عکس ----------------------------------- کفش مشکی شماره 21است 30میدم آپلود عکس کفش نوزادی 15ت آپلود عکس شلوار 30 ت آپلود عکس
خدایا شکرت که برای منم معجزه اتفاق افتاد. خدایا شادیمون بی پایان.... خدایا سالم و صالح باشه...الهی آمین
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742