2733
2734
عنوان

بیاین ببینین تصمیم درستی گرفتم

158 بازدید | 94 پست
خیلی از بچه های اینجا از مشکلاتم باخبرن،از رفیق بازی شوهرم گرفته تا شکاک و غیرتی بودنش.و اینکه خانواده ش خیلی اذیتم میکنن،کلا دوس داره با دوستا یا خانواده ش وقت بگذرونه،و من اکثر وقتا تو خونه تنهام،تصمیم گرفتم زیاد تو خونه نشینم و هر وقت اون خواست بره بگم منم ببره بوستان بانوان که زیادم از خونمون دور نیست،چون دوس نداره زیاد تنهایی برم بیرون،چندشب پیش رفتم خیلی خوب بود،کلاسای هنری ورزشی هم داره،رایگانم هست.بخدا بس که نشستم تو خونه و غصه خوردم مریض شدم،دکتر گفت مر یضیت بخاطر اعصابته.ولی یه موضوع هست که نگرانم میکنه،میگم نکنه منم تو خونه نشینم و برم بیرون شوهرم عادتش بیشتر بشه و بیشتر بره با دوستاش،آخه الان خیلی خیلی نسبت به اول رفیق بازیش کم تر شده و هفته ای یکی دوبارمیره با دوستاش،یبارم من و میبره بیرون
میشه واسه حاجت دلم یه صلوات بفرستین؟؟اللهم صلی علی محمد و آل محمد تصمیم دارم وزنم و زیاد کنم،الان 49.500 ،وزن هدفم60.انشاالله من میتونم...
میترسم همون هفته ای یبارم دیگه با من بیرون نیاد و بگه تو که گردش تو میری دیگه چه نیازی هست من ببرمت
میشه واسه حاجت دلم یه صلوات بفرستین؟؟اللهم صلی علی محمد و آل محمد تصمیم دارم وزنم و زیاد کنم،الان 49.500 ،وزن هدفم60.انشاالله من میتونم...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
فاطیما اصلا پیاده روی و سینما و این چیزا رو دوس نداره
رعنا کلاس دونفره نمیاد،آره نگرانیم همینم هست که خیالش راحت بشه از من
تو خونه نشستن و منتظر بودن تا شوهر آدمو جایی ببره بدتر افسردگی میاره. اینجوری فکر نکن هرچیزی به اندازه و در حد تعادلش به زندگی آسیب نمیزنه.
خدایا فقط تورو دارم، کمکم کن.
یه بدی هم که داره از قبل برنامه شو بهم نمیگه،یهو بلند میشه میگه من رفتم