2733
2734
عنوان

زردی طولانی مدت نوزاد 😔

6250 بازدید | 55 پست

پسر من ۲۶ روزشه .

از دوز سوم تولدش آثار زردی پیدا شد .

در ابتدا پزشک قطره بیلی ناستر تجویز کرد که موثر نبود 

سه شب  فتوتراپی شد که بعد قطع نوردرمانی مجدد زردیش برگشت  .

با تست پوستی ۱۶ و آزمایش خون ۱۲ بود تو ده روزگی .

تیروئید و عفونت اداری نداره 

دکترش گفت دیگه نه تست بده نه دارو نه نور درمانی 

تا ۴۰ روز هم شاید طول بکشه .

اما خوب من واقعا نگرانم چون همه بدن بچه زرده و دیگه سبزه رو شده وزن گیریشم جالب نیست که دکتر گفت بخاطر اسهال بودن بچه اس 

شیرخشت و ترنجبین و کاسنی و ... اصلا تاثیر نداشت 

حالا نمیدونم ببرم حجامت یا نه 

الهم عجل الولیک الفرج

قطع شير مادر

شيرخشك ٤٨ ساعت تا ٧٢ ساعت

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

عزیزم منم همیناییکه امتحان کردیو شنیدم.و اینکه جای شیرمادر شیرخشک بخوره

چشم به راه بچه...الهی همه به آرزوهاشون برسن💞صلوات برای سلامتی امام زمانمون یادمون نره❤

دکتر عوض کن 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
2738

حجامت و اینا که نا یه ذره بچه مگه چقدر خون داره حجامت هم بکنه . شیر زیا. بده وزن گیریش خوب باشه هیچ موردی نداره پسر منم تا ۴۰ روزگیش طول کشید که کاملا خوب شه . زردی چشم ها هم دیر تر از همه جا میره نگران نباش 

قطع شير مادر شيرخشك ٤٨ ساعت تا ٧٢ ساعت

شیشه نمی گیره با قطره چکون و قاشق و اینام نمی خوره .

و اگه بزور هم بدیم بالا میره البته فقط یه مدل شیرخشک اونم نان اوپتی پرو رو امتحان کردیم  شیرخشک دیگه رو ندادم 

نصف روز  امتحان کردیم  اصلا چیزی نخورد مجبوررشدم دوباره شیر بدم 

الهم عجل الولیک الفرج
اگه شیر خودتونو میدین گرمه زیاد و باعث زردی شده ترنجبین و خاکشیر و کاسنی بخورین به نوزادم چند ق ...

بله شیر خودم .

کاسنی و ترنحبین می خورم خودم  و اصلا گرمی نمی خورم  اما  زردی لامصب  نمی ره 

شیرخشک نمی خوره متاسفانه .

الهم عجل الولیک الفرج
2706