2752
2734
عنوان

خانمای باسلیقه لطفا برا خرید وسایل خونه کمکم کنید .

| مشاهده متن کامل بحث + 566 بازدید | 47 پست
نمیدونم والا ببین فرش بین مبلهاست میتونی وقتی مهمون میاد میز جلو مبلی رو موقع غذا بزارید یه گوشه و وسط سفره پهن کنید کرم قهوه ای تنها دلگیره بنا به سلیقت سبز کاهویی یا ابی فیروزه ای یا صورتی تو وسایلت استفاده کن اتاق هواب هم وسایلش سفید باشه خوشگله
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب تو مثلا کف خونه ات پارکته
دیگه نمیای کلا فرش پهن نکنی که!!
مثلا تو اتاق ۱۲ متری فرش ۹ متری پهن میکنی که مثلا دورش خالی بمونه مبلاتو بچینی.مخصوصا اگه مبل هات ترکیه ای و L باشه.
خب اون وسط هم سفره میندازی دیگه.
سالنت هم اگر بزرگ باشه که بازم همینطور.
من خودم چون بخاری و شوفاژ نداریم خونمون گرمایش از کفه مجبورم زمستونا کنار هارو موکت پهن کنم چون داغ میشه کف خونه.
توام اگه خونت اینجوری که باید زمستونا موکت هم بندازی اگر نه هم که هیچی
دانش حقیقی این است: همه بدانیم که نادانیم.سقراط http://iranam.blog.ir
در مورد فرشم می تونی فرشتو یه کم بزرگ بخری اگه فضاشو داری. من یه فرش 6 متری بین مبلام دارم. غذارو رو میز میچینم 7و8 نفر دور میزن. اگرم تعداد زیاد بود خواستن رو زمین بشینن یه سفرم رو اون فرشه پهن می کنم.
2731
خانم خوشگلا . ممنونم از همتون . اگه میشه بازم کمکم کنید . راستش من دختر اول خانواده ام و خیلی کم تجربه . نمیدونم باید چکار کنم برا وسایلم . الانم شوهرم داره میاد بریم بازار . دوباره میام تا نظراتون و بخونم
اگر حجاب ظهورت وجود پست من است دعا نما که بمیرم چرا نمی آیی....
http://seyyed-karrar.persianblog.ir/tag/%
خب یه اطلاعاتی درمورد اندازه پذیراییت میدادی به نظرم دنبال رنگای شادتر باش برای پذیرایی مثل فیروزه ای بنفش کرمی. رنگات سعی کن ملایم و دلنشین باشن . بعدش جای مبلاتو انتخاب کن مبلاتو بیار بچین وسطش که خالی بود به همون اندازه فرش بنداز اگه پذیراییت بزرگتر بود دنباله اون فرش یک فرش دیگه بنداز. کابینت های گلس خیلی شیکه ولی مرتب دستمال کشیدن میخواد سفید مشکی یا کرم مشکی بزن