2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راهکاری ک مادرم انجام داد و نتیجه داد.اینو تو یه مطلب خونده بود انجامش داد و خارپشنه ش کامل خوب شد

خیلی اذیت بود

یه بطری نوشابه بزرگ رو اب کرد گذاشت تو فریزر یخ شد

بعد هر روز می نشست رو صندلی

اون بطری یخ زده رو میزاشت زیر پاش و با کف پاش حالت وردنه بالا پایین میبرد

یک ماه این کارو کرد

کامل رفع شد

2731
یه بسته نمک یه کیلویی گرم میکردم در حدی که داغ بشه ولی پام نسوزه می‌ریختم رو روزنامه می ایستادم روش ...

همون نمک رو برای دفعات بعدی دوباره داغ میکردین؟ یا هر دفعه نمک تازه داغ میکردین؟ بعد نمک رو داخل مثلا قابلمه تفت بدیم‌که گرم بیاد؟؟

قد ۱۵۹. شروع رژیم ۱/۱۱                                                    وزن 
آخه دکترم یا میگه فیزیو تراپی یا جراخی

گلم دکتر بهتر میدونه کدوم راه ب نفعته

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
پد طبی بگیر و تو کفش و دمپاییت بزار من اینجوری خوب شدم

سلام عزیزم منم خار پاشنه دارم برا شما چه مدت کشید خوب شدین 

داروی دیگه استفاده کردین

خودم کف پام دست میزنم اون توده رو حس میکنم دکترم رفتم هیچ فایده ای نداره

سلام عزیزم منم خار پاشنه دارم برا شما چه مدت کشید خوب شدین  داروی دیگه استفاده کردین خودم کف ...

سلام گلم

بلا دوره

والله یادم نیست دقیقا چه مدت طول کشید اما فکر کنم سه ۴ ماهی بود که از پد استفاده میکردم

نه دکتر رفتم نه دارو خوردم؛اما اینکه شما میگی حسش میکنی بنظرم بزرگ باشه بهتره یه دکتر نشون بدی، انشالله که نتیجه بگیری

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...

ببین این چیزی که من میگم شاید یه کم بد بو باشه ولی خدا شاهده خودم انجام دادم خوب شدم. سیر رو با نمک له کن و شب بزار رو خارپاشنه هات و با پلاستیک پاتو ببند تا صبح بزار بمونه. سه چهار شب پشت سر هم انجام بده میره که میره

2706