2737
2734

سلام مامانا

خوبین

پسرم امسال میره پیش دبستانی. خیلی ذوق داره. همش اصرار داره کی کیف جدید براش میخریم. شاید تا ذوق داره ببرم کیفشو بخره. فقط یه سوال

برای پیش دبستانی آموزش پرورش کتاب داره برای بچه ها؟ بلندن کتابا یا نه

نمیدونم کیف چه سایزی براش خوبه

کیف مهدش چون باید تا 2میموند توی مهد و نهار میذاشتم براش خیلی بزرگ بود. نمیتونه راحت بذاره رو شونه هاش. باید کیف راحت بگیرم براش اما نمیخوام بالای کتاباش تا بشه🤔 

وزن شروع 53.500، وزن هدف 50، عضو گروه 💚

از همینا ک کلاس اولیا میخرن

کتاباشون بزرگه باید جا شه خیلیم سنگین میشه خدا ازشون نگذره کلی کتاب میبرد اول بود امسال بچم

زمان موسی خشک‌سالی آمد. آهوان خدمت موسی رسیدند که ما از تشنگی تلف می‌شویم،لذا از خداوند متعال در خواست باران کن! موسی به درگاه الهی شتافت و داستان آهوان را نقل نمود!خداوند فرمود: موعد آن نرسیده،موسی هم برای آهوان جواب رد آورد!تا این‌که یکی از آهوان، داوطلب شد که برای صحبت و مناجات بالای کوه طور رود. آهو پیش از رفتن، به دوستان خود گفت: «اگر من جست و خیز کنان پایین آمدم بدانید که باران می آید وگرنه امیدی نیست!»آهو به بالای کوه رفت و حضرت حق به او هم جواب رد داد. اما در راهٔ برگشت، وقتی به چشمان منتظر دوستانش نگاه کرد، ناراحت شد! شروع به جست و خیز کرد و با خود گفت:«دوستانم را خوشحال می کنم و توکل می‌نمایم؛ تا پایین‌رفتن از کوه هنوز امید هست!»تا آهو به پائین کوه رسید، باران شروع به باریدن کرد!موسی علیه السلام معترض پروردگار شد،خداوند به او فرمود: «همان پاسخ تو را آهو نیز دریافت کرد با این تفاوت که، آهو دوباره با توکل حرکت کرد و این پاداش توکل او بود!»هیچ‌وقت نا امید نشو،لحظه‌ی آخر، شاید نتیجه عوض شود          «توکل‌ات به خدا»

سلام عزیزم 

پنج شش تا کتاب دارند که کلا اونجا تو مدرسه میبرند و میمونه ، همونجا حل می‌کنند کم کم 

فقط یکی دو تا دفتر مشق دارند و خوراکی واسش میذاشتم 

کیف کوچک گرفته بودم راحت باشه 

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم دختر من چهارتا کتاب بزرگ داشت و کلی وسایل و دفتر و اینا.... 

اما اینم بگم داخل مدرسه نگه میداشتن و اخر سال گفتن بیاید برای تحویل وسایل 

فقط شاید هر دوماه یکبار کلربوک رو میدادند بچه بیاره تا اولیا از اموزشها در جریان باشند 

♥️♥️♥️
2742

دختر من امسال پیش دبستان بود،۴تا کتاب بزرگ داشتن که هر روز میبردن کلاس،بعلاوه یه دفتر نقاشی و یه دفتر مشق و هر روز طبق برنامه یه دست ورزی،مثلا خمیربازی یا رنگ انگشتی یا جورچین،کیفش بزرگ و سنگین بود،خودم حملش می کردم🥲

👨‍👩‍👧
از همینا ک کلاس اولیا میخرن کتاباشون بزرگه باید جا شه خیلیم سنگین میشه خدا ازشون نگذره کلی کتاب میب ...

سلام مرسی از جوابتون. چه خبرشونه

وزن شروع 53.500، وزن هدف 50، عضو گروه 💚
2738