2737
2734
عنوان

کیا با خانواده شوهر قطع ارتباطند؟

2454 بازدید | 76 پست

چند وقته؟

بعد یه مدت شوهرتون نگفته که بیا بریم و.....

اونا چی سراغ نگرفتند؟ 

من خودم ۲ ماهه و سختی کارم توی یه ساختمون بودن هست 

شوهرم خیلی وقته میگه گذشت کن بیخیال و مث قبل نباش در حد رفتن ولی دلم یه دل نیست نمیخام برم انگار الان بهم خوش میگذره اوایل نرفتنم حرف میزدن به شوهرم درباره من منم هیچی نگفتم از هر دری خاستن مجاب کنند شوهرمو گریه و زاری بد گفتن از من پیش شوهرم و هزار تا کار من هیچ واکنشی تنظیمم میکنم تو پله ها نباشن و برم و بیام 

از اول به شوهرم و بچه امم ازاد گذاشتم برن و بیاد 

تازگیا تو پله ها بچه ام میره بلند میگند مادرت خوبه و فلان و بهمان من بشنوم که دارن خوبی منو میگن خلاصه خیلی اوضاعشون خیطه گذاشتم حسابی هرچی تو دست دارن رو کنند میگنبه شوهرم یه راهی روزنه ای چیزی به ما زنت نشون بده که ما بدونیم باید چیکار کنیم 😂😂

بیشوخی چیکار کنم 

هفته ای یبار همیشه دعوت بودیم تو این چند وقتم هزار بار بهدشوهرم گفتن نرفتیم یبار مادرشوهرم پیام داد اصلا جواب ندادم 

اگه سر سوزنی خاستن برم و بیام اول به خاطر شوهرم دوم نمیخام دیگه مث قدیم باشم هیچی سومم نمیخام یهو الکی الکی کوتاه بیام مثلا بگن بیاییم دوباره برم چکنم برای باز شدن راهم چجوری برم؟

من با خودشم قطع ارتباطم چه برسه خانوادش

زندگی مرگ قشنگیست که جریان دارد ♥️🩶 آخر ی شب این گریه هام سوی چشام و میبره 🥲🥲🥲🥲 من همونم که گفتم ی ف ااال میخری  گفتی ف ااال منو خدا گرفته ، مشتی ف ااال شما پول و جیب باباهاتونه من نامردیاش ......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من

نخیر چون اول شوهرم قطع ارتباط کرد بعد من😍❤

هرچه خدا بخواهد همان می شود☘️❤😊سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش😊☘️عمرگران میگذرد خواهی نخواهی جانه من پس لذت ببر از این نعمت💖😍
2740

بنظرم یکم ببخش مث قبل نشو... فقط واسه خودت میگما چون اینطوری اذیت میشی🥺

منم چن باری اذیتم کردن یکم سر سنگین شدم دیگه دیدن ما نریم نیاییم تنها میمونن یکم زبونشون رو جمع کردن

اگه چیزی گفتیو جواب ندادم بفهم که رو مخمی حوصلتو ندارم😁

هشت ساله ازد کردم هشت هزار تا دعوا باهام کردن انقد اذیت شدم ک فقط خدا میدونه

تو ی ساختمونیم

بچهام میان میرن خودم نمیتونم برم حتی بچهامو صدا کنم خیلی اذیت میشم

شوهرمم از خداشه رابطه نداشته باشیم چون میذونه اهرش ب دعوا ختم میشه....

هر کاری کردم چهار دیواریِ دلم بشه خونَت اما نشد 🖤      لینکِ تاپیکِ شیرینی پزیِ من✨                                    مثل یه پرنده که همه پراشو چیدن..پشت تو راه اومدم تو رو نفس کشیدم..من میترسیدم ولی بخاطرت پریدم..چون دلم میخاست برات بمیرم و نگام کنی..جاش فقط حسابمو از عاشقات جدا کنی..زخمی که میخورم از آدما رو دوا کنی1401/04/2یه جا تسلیم عشق بودن همه دیوونگیت میشه.کسی که فکر نمیکردی تموم زندگیت میشه...چه دنیایی به من دادی به من که دل نمیدادم...چه عشقی تو دلم گم بود که با تو یادش افتادم...🚶 آغوشتو به غیرِ من به روی هیشکی وا نکن منو از این دلخوشی و آرامشم جدا نکن..من برایِ با تو بودن پُرِ عشق و خواهشم..واسه بودن کنارت تو بگو به هرکجا پَر میکشم...💜 اون روزُ میبینم بگردی دنبالم بپرسی از همه هنوز دوستت دارم💔؟‌ به این فکر کنم چی موند ازت برام؟به این فکر کنی بدونِ تو کجام؟ نگاه کنی برات چی مونده از شکست؟پُلایی که یه شب پشتِ سرت شکست  ندونی از خودت کجا فرار کنی؟ندونی با دِلِت باید چیکار کنی  به این فکر کنی چجوری برگردی بپرسی از خودت کجا گمم کردی  شاید یه روزِ سرد شاید یه نیمه شب دلت بخواد بشه برگردی به عقب🌙
حالا ک اومدی یه راهکارم بهمن بگو گله

به نظرم شوهرت میتونه درستش کنه 

بره فیلم بازی کنه بگه من زنم پختم یکی تو بیاد رسما ازش دعوت کنه خواهش کنه تو مهمونی تون حضور داشته باشه 

منم اصرار میکنم ایشالا که بیاد 🤪

من فقط اومدم بگم خوشبحالشون🥲

تو هیچ وقت نمیتونی درک کنی که اونا به چه درجه ایی از سختی رسیدن که قطع ارتباط کردن

هیچ پسر و عروسی بخاطر چندبار بحث کوچیک یا مثلا تیکه انداختن قطع رابطه نمیکنه

اینایی که قطع رابطن خیلی خورد شدن

هرچه خدا بخواهد همان می شود☘️❤😊سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش😊☘️عمرگران میگذرد خواهی نخواهی جانه من پس لذت ببر از این نعمت💖😍
تو نمیری اونا هم نمیان؟ سر چی قطع رابطه کردین؟ 

کلا اومدن اونا که فوق ۴ الی ۵ بار تو سال دعوت میکردم 

ولی ارتباطمون اینجوری شد من کلا ادمیم که تو خودم میریزم یهو فوران میکنه 

بزرگتریناش اینکه بین دختر و پسرشون فرق میزارند احترام بلد نیستن بزارن به پسرشون تا یجایی بریم یچیزی بخریم کلی باد میکنند  به حساب  خودشون که چرا قبلش مارو در جریان نزاشتید وو و و و 

من ۸ساله ازدواج کردم

۷ساله خواهرشوهرامو ندیدم

با مادرشوهر هم ۳ساله کاتم

شوهرم هم کاته

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2706