2752
2734
عنوان

خانوما کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 152 بازدید | 32 پست
اگه شوهرمن بودعمراراضی بشه چندروزپیش رفتیم مسافرت واسه دل خودمون مادرشوهرم زنگ زده به شوهرم وبعدگوشی ...

خوشگلم کی گفته شما مسافرت که رفتین باید هدیه بخرین برو قشنگ خوش بگذرون در آخر یه کادوی خیلی ارزون بگیر و ببر بده اگر مادرشوهرتم گفت بگوخرج های مهمتری هم هست مثلا خونه که موعدشه...چه توقع ها دارن مردم منم سال اول مسافرت با همسرم واسه برادر زاده و خواهرزاده هاش هدیه بردیم ولی از سال ها ی بعدش اصلا و نه توقع کردن و نه توقع داریم والا

خدایا معرفت مان ده که بس بی معرفتیم.  صبرمان ده که بسیار عجولیم   
اگه شوهرمن بودعمراراضی بشه چندروزپیش رفتیم مسافرت واسه دل خودمون مادرشوهرم زنگ زده به شوهرم وبعدگوشی ...

هی خدا فکر کردم نخریدی پس خریدی ببین اشتباه کردید اینبار هروقت مسافرت برید ازتون توقع دارن 

خدایا معرفت مان ده که بس بی معرفتیم.  صبرمان ده که بسیار عجولیم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هی خدا فکر کردم نخریدی پس خریدی ببین اشتباه کردید اینبار هروقت مسافرت برید ازتون توقع دارن 

بخداخودشون میرن هیچی نمیارن درحدیه بسته زعفرون کوچیک یایه بسته سوهان شوهرم گوش نمیده هرچی بهش میگم میگه اشکال نداره توخوبی کن ودردجله انداز ☹

گاهی انسانم آرزوست