2737
2734
چه قطره اهنی به نی نی هاتون می دید؟نی نی هاتون چند وقتشونه؟ وچطوری بهشون می دید که بخورن وبه دندوناشون نخوره؟
پسر من توی 9 ماهه وخیلی بد قطره آهن می خوره و از ته حلقش میاره جلو روی دندوناش بعد قورتش میده؟اگه میشه تجربیاتتون رو بگید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خوش به حالت مامان آروشا که آروشا دندون نداره...من فقط یه بار آیرو یت گیر اوردم...می گن دیگه وارد نمیشه
الان میم می دم...نمی دونم خوبه یا نه...ولی آیرویت هم سیاه می کنهولی خوشمزه است
منم آیروویت میدم.باید ته گلوش بریزی.بعدشم آب بدی.البته میگن آب سیب بهتره .میگن با پنبه که به آب سیب آغشته شده دندونارو پاک کنی هم سیاه نمیشه.البته من اینارو شنیدم و دارم انجام میدم نتیجش رو نمیدونم.یه قطره هم چندروز پیش از داروخانه گرفتیم به اسم فروکیدز که عکس روش تاکید داره دندون رو سیاه نمی کنه فعلا دارم اونو مصرف میکنم.
آیرو ویت و فرو سانول بهترین مارک ها هستن ولی هر دوشون هر از گاهی کمیاب میشن

قطره چکون رو از گوشه ی لبش بکن تو دهنش و فشار بده توی لوپش ته حلقش اونجوری اصلا دندوناش سیاه نمیشه چون همون اول سر میخوره میره پایین و بچه تا بخواد تف کنه بیرون رفته پایین و بعدش آب. این روش بهترین روشه چون اصلا هم نمیپره تو گلوشون
ای سرزمین! کدام فرزندها،در کدام نسل، تو را آزاد، آباد و سربلند با چشمان باور خود خواهند دید؟
2738
من هم از 6ماهگی دخترم آیروویت دادم و همه ی نکات رو هم رعایت کردم الان دخترم20ماهشه اما یکمی دندوناش سیاه شده گریههههههههههههه.در ضمن دکتر دختر میگه این قطره های خارجی بره بچه های ایران مناسب نیستن چون درصدآهنشون کمتره و کمتر هم سیاه میکنه و چون بچه های ایران مستعد کمخونی هستن بهتره که همین قطرههای خودی رو بدین بچه هاتون.
خدا جونم به خاطر وجود همسرم و دخترام هزاران مرتبه شکرررررررررررررر.مهرسای مامان 1فروردین جمع مارو 4نفره کرررررررد
من همین قطره ایرانی رو میدادم به بچه ام ولی الان چند روزه متاسفانه آزمایش دادیم دیدیم بچه ام کم خونی شدید گرفته دکتر هم براش آیروویت نوشته ولی هیچ جا پیدا نمیکنیم تورو خدا اگه جایی سراغ دارین بگید تهیه کنیم برای بچه ام.
اشک در چشمان من طوفان غم دارد ولی خنده بر لب آورم تا کس نداند راز من
2706