2752
2734
عنوان

ازدواج با شخصی که همه مخالفت میکنن

| مشاهده متن کامل بحث + 1090 بازدید | 62 پست

ببین اشتباه نکن وقتی پدر مادر ادم مخالفت میکنن حتماااا چیزی میدونن

اردوتج میکنی سرت به سنگ میخوره دیگه پشیمونی فایده ای نداره 

ازمنبهشما نصيحتقوي بودنرو ياد بگيريد   براي تمام روزايي كهقراره تنتون بلرزه ازادمايي  كهقلبتون روميلرزونن 💔🙂
عزیزم اونا داستانن ، زندگی رو نمیشه بر پایه افسانه ها درست کرد 

مگه كم داريم ادم مومن و زاهد بچه هاش ادم درستى نيست طرف ٤٠ سال از اون روستا نقل مكان كرده اگه من دروغ بگم بخاطر ژنتيكم حساب ميشه ؟😕😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم ازدواج کن 

ببین من هم بعد طلاق با یه پسر دوست شدم چندین سال پای هم وایسادیم همه مخالفت کردن راضی نشدن هردو طرفمون

من خر هم گفتم حتما حکمتی هست و گفتم ب درد هم نمیخوریم و وبعد با یکی دیگه ازدواج کردم الان دوساله همش گریه میکنم تو ظاهر شادم ولی شبا تاصبح از غصه وگرنه خوابم نمیبره 

اینو میگم اگه همدیگه رو دوست دارین ازدواج کنید نذارین مثل من غصه بشه شب و روزت ۶۳کیلو بودم شدم ۴۸ببین چه غمیه دیگه خودت حسابشو برو

تو تایپک گفتم ازدواج ناموفق داشتم 

کی طلاق گرفتی؟ ک چار و نیم ساله با ایشونی

ولی خدایا من عجیب دلتنگِ عزیزِ در خاک خفته ام هستم 🖤🥀💔  کاش برشگردونی بهم 🥺🥲 کاش بهم ببخشیش 😔 لطفا فاتحه یا صلواتی هدیه کنید به روح داداشم و جمیع رفتگان 🥀🙏 که الهی دعای خیرشون بدرقه راه زندگیتون باشه 🙏💔                                                                     تا میتونید استغفار کنید 🙏                                      اَسْتَغْفِرُ اللّهَ رَبِّی وَ اَتُوبُ اِلَیهِ
الان یه تجربه زندگی دارب، نباید اشتباه کنی. به هشدارها توجه کن و بررسی کن ببین درست میگن یا نه. بدون ...

من شهریور ۹۸با همون آقا پسری آشنا شدم به اجبار خانواده با یکی ازدواج کردم مهر ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱مرداد طلاق گرفتم

تو تایپک گفتم ازدواج ناموفق داشتم 

شما پارسال داشتي جدا ميشدي

الان ميگي ٤ ساله با اين دوستي

تاپیک ها از تاریخ 1402/08/26 مال من tarkhon  هست. تاپیک های قبل اون مال کاربری هست که من این کاربری را مدتی بهشون واگذار کرده بودم.

در نهایت ازدواجی که اکثریت میگن غلطه، قطعا غلطه

وقتی پدر و مادرت مخالفن، بیخیال شو

به آرزوهام میرسم، به آدم مورد نظرم میرسم ، بچه دار میشم، همه این روزا میگذره به چشم بر هم زدنی و روزای دلچسبم میاد
عزیزم اونا داستانن ، زندگی رو نمیشه بر پایه افسانه ها درست کرد 

دامادمون . پدرش ی ادم نامرد و بد و حیله گریه. 

ولی خودش خیلییی ادم خوبیه اصلا هر چی از خوبی این بگم کمه. واسه پدر مادرم از پسر واقعیشون بهتره . برعکس اینم هست پدر خوب بچه ی بد 

اصلا نمیشه اینطوری قضاوت کنی‌ 

العی بمیرم برات

خدا نکنه باورت میشه الان که دارم تایپ میکنم برات دارم زاااار میزنم 

تو رو خدا با عشقتون ازدواج کنید با اونی که عاشقتونه /عاشقشی

وگرنه گول ب خودی میمونه 

تا آخر عمر حسرتش میشینه تو دلت

خدا منو بکشه بمیرم تا راحت شم 

من قبل ازدواجم با این اقا بودم ازدواج هم کرده بودم به دلایل مختلف بازم باهاش در ارتباط بودم

پس همسرت تو اسكرين درست نوشته بود ك يكي رو داري

اما بهش گفتي اگه يكي رو داشتم باهاش فرار ميكردم

ظاهرا ك نميتوني ازش دست بكشي و تا ازدواج هم نكني باهاش بيخيالش نميشي

تاپیک ها از تاریخ 1402/08/26 مال من tarkhon  هست. تاپیک های قبل اون مال کاربری هست که من این کاربری را مدتی بهشون واگذار کرده بودم.
دعوایی دیه خور

ب پسره بگو حضوری بیاد با پدرت حرف بزنه، از نزدیک ببینتش ممکنه نظرش عوض شه

بالاخره بعد از هففففت سالی که راحت هم نگذشت من و عشقم بطور رسمی مال همدیگه شدیم و اِسممون رفت توی شناسنامه ی همدیگه(: هفت سالی که سرشار از عشق و صبر بود🫂 ۳ سال اول رو من برای بهتر شدن موقعیت و شرایطش صبر کردم و ۴ سال اخر رو اون، تا رضایت پدرم رو بگیره(: وقتی ثمره ی این هفت سال عشق و صبر رو به شکل یه حلقه ی خوشگل💍 هرروز میکنی توی انگشتت حس خیلی قشنگیه🥰 این حس قشنگ رو برای تمام عاشقان ارزو میکنم💞 من درکتون میکنم که گاهی چقدر سخت میشه🫂
من شهریور ۹۸با همون آقا پسری آشنا شدم به اجبار خانواده با یکی ازدواج کردم مهر ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱مرداد طلاق ...

اهان پس قطعا میگم باهاش ازدواج نکن، تو داشتی با یکی دیگه زندگی میکردی اما با ایشون دوست بودی، اگر مرد بود میدونست دیگه نباید سمتت بیاد، نباید وقتی متاهل بودی باهات حرف میزدم، اصلا ازدواج نکن دخترم. یه روزی به روت میاره که تو با فلانی ازدواج کردی و ولی با منم دوست بودی، پس ممکنه الآنم با یکی دیگه دوست باشی. رسما زندگیت جهنمه. و اگر اینطور هم نباشه کلا کارتون درست نبوده که شما متاهل بود و اون باهاشون حتی در حد پیام کوتاه باهاش در ارتباط بودید.

این ره که میروی به ترکستان است و تمام

به آرزوهام میرسم، به آدم مورد نظرم میرسم ، بچه دار میشم، همه این روزا میگذره به چشم بر هم زدنی و روزای دلچسبم میاد
2706