2737
2739
عنوان

کیست دندان کیا داشتن بیاد بگید......

2107 بازدید | 20 پست

کیست دندان دارم شنیدم بعد درمان امکان عود وجود داره کیا داشتن درمان شدند؟

افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد یا من یکفی من کل شی ولایکفی منه شی اکفنی مااهمنی

واسه من دکتر دندونمو کشید تازه فهمید زیرش کیست بوده دیگه همراه با دندون کیست هم بیرون اومد

آزادی یعنی اینکه حق داشته باشی دروغ نگویی...!                                           بهشت آنجاست که آزاری نباشد کسی را با کسی کاری نباشد🌸🌱    
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
کیست همون عفونت هست سیر بگیر توی دهنت وچرک خشک بخور و عنبر نسا دودش بگیر دهنت خوب میشی

اخه میگن نیاز به درمان ریشه هست باید برم پیش متخصص

افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد یا من یکفی من کل شی ولایکفی منه شی اکفنی مااهمنی
من دوتا دندون کیست دار عضب کشی کردم دیروز

رفتی پیش متخصص درمان ریشه؟ هزینه اش چند شد؟

2740
ببین درمانگاه بود وحدودا قیمتاش کمتر هست دوتا دندون فقط عصب کشی کردم شد ۴تومن بدون پر کردن

ببین متخصص ریشه انجام داد یا دندانپزشک معمولی؟

من درمانگاه نیمه دولتی توی شهرمون هست کمتر میگیره 

اصلا چرا دندون کیست میگیره میدونی؟

من داشتم ی طرف صورتم اندازه ی هلو ورم داشت کشیدم دندونو

مال من انتهای ریشه دندون هست

من داشتم ی طرف صورتم اندازه ی هلو ورم داشت کشیدم دندونو

دندون عقب بود یا جلو قابل درمان نبود کشیدیش؟

2706