2733
2734

سلام دوستان من سیکل ivfشروع کردم بار اولمه ولی اطلاعات کاملی ندارم امروز روز یازدهم دوره ام هستش رفتم سونو سه تا فولیکول 18 یدونه 19 دوتا 16و یکی 17 یکی هم 15داشتم چندتا هم کوچکتر به نظرتون امکان موفقیت داره آخه دکترم همش میگه ذخیره تخمدانت پایینه باید چند باشه ذخیره ام؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عمل ای وی اف ربطی به هیچ چیز نداره

منظورم اینه اگه یه دونه هم تخمک باشه بکشن تقویت وجنین کنن بعد انتقال بدن همچی اوکی باشه رحم لوله ها باز ۵۰ درصد امکان داره بگیره نگیره و این مرحله اخر بگیر نگیرش فقط دست خداست🌺

خیلی ها به یه دونه هم باردار شدن و خیلی ها هم با چندتا و با چند بار عمل هم متاسفانه نتیجه نگرفتن هرچی بالایی بخواد همونه🌺

🌷خدایا شکرت🌷
2731
25

سن خوبیه اصلا نگران نباش انشاءالله نتیجه مثبت میگیری

برای مادر شدنم دعا کنید و یه صلوات مهمونم کنید الهی هیچکس آرزوی داشتن اولاد به دلش نمونه  الهی آمین🌹

الهی ک نتیجه مثبت شه برات. تقویتی زیادبخور.خراش اندومترم دادن برات 

سال ۱۴۰۲سال مامان شدن کسایی ک آرزو شو دارن مادربشن .. آمین... آرزوی مثبت شدن بی بی چکم به زودی جزاین نیس ارزویی در سر..