2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوش بحالت پر کاری چندوقت قرص میخوری درست میشه واسع من کم کار همیشه باید بخورم🤦

ما تو پزشکی همیشه میگیم درمان کمکاری خیلی راحت تر از درمان پرکاریه. حتی پرکاری هایی ک به درمان جواب نمیدن رو گاهی با ید رادیواکتیو درمان میکنیم. دوز پایینش ک غده تیروئید رو کاملا از بین نمیبره اوکیه اما اگه کسی پرکاری مقاوم به درمان داره اگه لازم شد یکی از درماناش اینه ک بهش ید رادیواکتیو با دوز بالا میدن تا بخش زیادی از تیروئیدش از بین بره و بعد از اون برای کمکاریش لووتیروکسین میدن. چون کنترل کمکاری تیروئید راحت تر از پرکاریه. 

و اینکه خود کم کاری هم ممکنه برای مدتی خوب بشه و نیازی به دارو نداشته باشه

و اینکه داروهای پرکاری به ندرتتتتت ممکنه اثرات جانبی بذارن اما داروهای کم کاری تقریبا safe هستن

خلاصه خواستم بگم ناشکری نکن

کاربر قدیمی هستم حساب جدید باز کردم
2731
ما تو پزشکی همیشه میگیم درمان کمکاری خیلی راحت تر از درمان پرکاریه. حتی پرکاری هایی ک به درمان جواب ...

خالم پر کاری داشته جوری که چشماش زده بود بیرون چند وقت قرص خورد خوب شد ،من بیدبخت کم کاری گرفتم سی کیلو چاق شدم ،😭لاغرم نمیشم ،😭😭ناشکری اینه که اضافه وزن دیسک کمرمو بدتر کرده دوست داشتم موهام بریزه چشام بزنه بیرون ولی کم کار نباشم 

خالم پر کاری داشته جوری که چشماش زده بود بیرون چند وقت قرص خورد خوب شد ،من بیدبخت کم کاری گرفتم سی ک ...

ولی بنظرم تحمل کردن بیحالی و خستگی راحت تر از تحمل کردن وضعیتیه ک توش بیقرار و گرگرفته هستی

قطعا بیماری خسته کننده ست. هرچی ک باشه. میفهممت.

همینارو با دکترت مطرح کن راه حل هایی بهت میده

کاربر قدیمی هستم حساب جدید باز کردم
ولی بنظرم تحمل کردن بیحالی و خستگی راحت تر از تحمل کردن وضعیتیه ک توش بیقرار و گرگرفته هستی قطعا بی ...

مطرح کردم راه حل نداده گفته عادیه ویتامین cبخور ،😔شایدم دکترم خوب نبوده نمیدونم،فقط خر تو کرونا که باعثش اون شد ،خیلی ممنونم ازت،❤️