2733
2734
عنوان

شماچه جوری بخودتون میرسین؟

568 بازدید | 53 پست

کلا هرکاری که به زیبایی مربوطه منظورمه،،،دوش گرفتن و مسواک و اینا نگین خاهشا اونا جزنظافته،،،مثلا من خودم پوستم مشکلی نداره اما ماهی یبار میرم کلینیک تخصصی پوست(ارایشگاه نه)واسه پوستم ومراقبت هاش،اوناخودشون بهم روتین پوستی دادن انجام میدم،،موهامو هروقت ک حس کنم نیاز دارن پروتین تراپی میکنم،،کاشت ناخن اصلا دوست ندارم چندبار انجام دادم خیلی مسخرست،اکستنشن خوشگله واقعا زیباترمیکنه اما چون مژهام بشدت اسیب دید دیگه انجام نمیدم...اهل پرسینگ و تتو واینام نیستم،،،باشگاهم که تقریبا هر روز میرم...شماهم بگین یاد بگیریم از تجربیات همدیگه..

طبیعت تاوقتی بازیو نفهمی ادامه میده✌😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

باشگاه که میرم منم میخوام پاکسازی پوست برم پوستم یکم خراب شده کاشت موقت مژه هراز گاهی انجام میدم ناخن که چندین ساله دارم موهامم ۳ماه پیش پروتئین تراپی کردن دلم رنگو مش میخواد خیلی گرونه 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
میشه اسم چندتا از کارای پوستیت را بگه منم میرم میخوام بدونم

من میرم اونجا چون جای لک و افتادگی پوست و جوش واین چیزا ندارم زیاد کارخاصی واسم انجام نمیدم یجور مراقبت وپیشگیری بیشتر ماسک های خوب و پاکسازی و مثلا ماه قبل نمیدونم کلاژن بود چی بود ب پوستم زد عالی بود قشنگ حس میکردم جوون گرفت

منم انجام دادم افتضاحه نزنید

میشه بگید دقیقا چیکار میکنه که میگید افتضاحه؟ 

در حد یبار هم بده؟ 

برام مهم نیست کی اینجا دروغ میگه کی راست من فقط درمورد چیزی که خوندم نظری داشته باشم نظر میدم! 
شما اکستنشن مژه انجام دادی؟ میشه تجربت رو بگی؟  خیلی به مژه لطمه میزنه؟

موقت انجام بده بعد یه هفته ده روز درمیاد خوبه

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

پوستم چربه و جوش میزنه ، سعی میکنم مواد چرب و شیرین زیاد نخورم و بهترین محصولات مراقبت پوستی که درتوانم هست رو استفاده کنم و ازش دریغ نکنم ،ارایش هم زیاد نمیکنم که برا پوشتم ضرر نداشته باشه 

کلا دیگه ساده هستم کار خاصی نمیکنم 

شما اکستنشن مژه انجام دادی؟ میشه تجربت رو بگی؟  خیلی به مژه لطمه میزنه؟

من ک اولاش راضی بودم خووشگل بود اما دس زدم بهشون انگار مژهای اصلیمم کند تاسه چهار ماه مژهام درنیومد