2733
2734
عنوان

مامانای فعال اسفند94

| مشاهده متن کامل بحث + 11361 بازدید | 16383 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام مامانای عزیز .دوستای خوبم حالتون چطور

من بعداز کلی غیبت بازم اومدم .

هنگی خوبین.

دیدم بعضی مامانا رفتن تو گروه تلگرام.منم رفتم .ولی از بچه ها زیادصحبت نمیکنند منم تمایلی ندارم اونجا باشم اومدم پیش دوستای گلم.

از محمدحسین بگم که هشت تا دندون داره با یازده کیلو وزن .فقط درحال راه رفتنه.حرف زدن اصلا .فقط در حد ماما بابا رف.همین

طبق معمول نگرانم چرا درست حرف نمیزنه. بی اشتها.همش باید دنبالش بدوم.

خوب شماها از نی نی گلوهاتون بگین.

ازی جون چخبر

2731

سلام شبنم جون

دختر نم اصلا نمیشینه اصلا

میخواد غذا بخوره هم نمیشینه خم میشه یه چیزی بر میداره و میره من جای اون ساق پاهام درد میگیره

خیلی شیطونه این چند روز که شهرستان بودیم خیلی بهش خوش گذشت یعنی ترکوند اینقدر که شیطونی کرد هر جا هم میرفتیم دیگه نمیومد با گریه میاوردیمش

پیش بقیه هم راحت میموند من به کارام برسم

منظورش با ایما و اشاره و کلمات نامفهوم راحت میرسونه 

کلمات ما را تکرار میکنه ولی با زبون خودش  

ولی هییییییچی نمیخورد اصلا مونده بودم انرژی از کجا میاره 

همه میگفتن از شدت بازیگوشی که غذا نمیخوره

خدا را شکر همه چی خوبه زندگی با بچه خیلییییییی شیرین شاید چون ما خیلی انتظار محیا را کشیدیم

هیچی مثل غذا نخوردنش حرصم نمیده

هر جا که میرم چون همیشه بدون بچه که میرفتم بغضم میگرفت خیلی حس خوبی دارم همه زندگیمون شده این دختر شیطون ریزه میزه بدغذا لجباز  

سلام 

شبنم جون دلتنگت بودیم خداروشکر که محمد حسین راه میره خیلی توفکرش بودم

السا جون تک تک حرف هات انگار داره زندگی من رو توصیف میکنه یه دختر کم وزن شیطون و شلوغ لحباز و...و اینکه منم مثل تو طعم تلخ انتظار رو چشیدم 

😍وزن شروع ۷۹ ،وزن فعلی ۷۴،هدف اول ۷۰ 😍💖

سلام عزیزانم.انشاالله همیشه خوب و خوش کنار جوجوهاتون باشین.

من طبق دستور مقدادی برای اشتهای محمدحسین شربت راسیپ گرفتم و شروع کردم ولی روش نوشته سیپروهپتادین داره و خواب اور.

دستورش روزی یک قاشق غذاخوری.ولی من بااجازه خودمیک روز درمیون میدم.فعلا که اشتها و خواب خوب و عالی شده.به دختر هفت ساله ام هم دارم میدم .همه چیز خوبه.تا ببینم وزن اضافه میکنه یا نه.

شبنم جون چرا از گروه رفتی خواهر

اونجا اکثرا بچه های اینجاییم منتها اسمهای اونجا کمتر با اینجا یکیه

مثلا نفس اونجا منم

فقط فکرکنم السا جون نیومده

یبارهمگی معرفی کردن ولی منم دیگه یادم نیست اسمهای مستعار را 

شاید ۵ یا شش نفری را نشناسی ک اونام باز خوانندگان خاموش بودن

بهرحال هرکسی باز اومد خوشحال میشیم

وزن پسرمنم ۱۵ ونیم ماهگی ۹کیلو و قد ۸۱ 

"*پسرک عزیزم*" یک بهار یک تابستان یک پاییز ویک زمستان را دیدی از این به بعد همه چیز دنیا تکراریست جز *مهربانی* خداوند همیشه پناهت باشه  

منم ببرید تو گروه مرسی

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.

پونیکا جوون بله همه اونجا هستن

نی نی سایت افتضاحه باطراحی جدید

کسی هم فرصت این همه سختی برای رسیدن ب صفحش نمیکنه

انشالا ک سلامت باشی همراه نی نی نازت

"*پسرک عزیزم*" یک بهار یک تابستان یک پاییز ویک زمستان را دیدی از این به بعد همه چیز دنیا تکراریست جز *مهربانی* خداوند همیشه پناهت باشه  

نازنین جان خدا راشکر اومدی اونجا 

مشکل پیش اومده همون برادرشوهرت بود دیگه

دوستان آی دی تل گرام درصفحات پیشین ههست از اون طریق وارد شید یا ب بکی از بچه ها خصوصی شمارتونو بدید