2733
2734

عزیزم حتما واسه اینترنت بسته بخر. بسته اش هم ۷۵ مگ پنجاه تومنه واسه ترکیه. و چشم به هم بزنی تموم شده. تماس هم حتی اگه دیگران به تو زنگ بزنن، از تو دقیقه ای ۹۴۰۰ کم میشه. اگه شارژ نداشته باشه اینقدر، حتی تک زنگ هم نه تو میتونی بزنی نه اونا. کلا خیلی جاها سیمکارت توریستی خریدن به صرفه تررره تا رومینگ

اره همون تو اپ بزنی کافیه. یا از کد ستاره یازده یازده مربع استقاده کنی. حواست باشه تا رسیدی ایران هم غیر فعالش کنی. فردا تو فرودگاه فعالش کن الان نکن زوده

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم حتما واسه اینترنت بسته بخر. بسته اش هم ۷۵ مگ پنجاه تومنه واسه ترکیه. و چشم به هم بزنی تموم شده ...

بسته چقدری بخرم کافیه؟؟؟

دارم میرم دبی یک ماه

نه پیام و زنگ اینا نمیزنم فقط از واتساپ استفاده میکنم 

2731
بسته چقدری بخرم کافیه؟؟؟ دارم میرم دبی یک ماه نه پیام و زنگ اینا نمیزنم فقط از واتساپ استفاده میکن ...

اهان من فقط ترکیه رو خبر دارم که اصلا به درد نمیخورد رومینگش. سیمکارت میخریدم به صرفه تررررر بود. و فقطم واسه ترکیه ۷۵ مگابایتی داشت. دبی رو نمیدونم توی همون ایرانسل من هستش. تماساتو اگه با نت هتل بگیری خیلی بهتره به نظرم

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)
اهان من فقط ترکیه رو خبر دارم که اصلا به درد نمیخورد رومینگش. سیمکارت میخریدم به صرفه تررررر بود. و ...

من هتل نمیرم ک

شوهرم اونجا کار میکنه دارم میرم پیشش

گفت رومینگت رو فعال کن نت بخر رسیدی فرودگاه باهام در تماس باشی کلا گفت بهتره حال نداره بره سیم کارت اینا بگیره 😅

من هتل نمیرم ک شوهرم اونجا کار میکنه دارم میرم پیشش گفت رومینگت رو فعال کن نت بخر رسیدی فرودگاه با ...

اهااااان خب پس غریب نیستین. نت الان دیدم خیلی بسته های مختلف داره. از ۵۰ هزارتومن داره تا ۹۰۰ هزارتومن. فرودگاه هم معمولا با پاسپورت اینترنت میده ولی حالا محض اطمینان یه بسته کوچولو بخر 

سفرت بی خطر. خوش بگذره بهت و به سلامتی برگردی

2740