2737
2739
اینا هم مثل شما بنده ی خدا هستند

آی آدمها بیاین یه فکری برای ما بچه گربه ها که الان (تو این فصل) انقدر زیاد شدیم بکنین. یه خورده به ما برسین به مادرمون که باید به ماشیر بده غذا بدین تا مجبور نشه ۵-۴ تا خیابون رو صبح و شب بچرخه تا بلکه یه تکه استخوان گیرش بیاد بخوره تا شیرش خشک نشه!! ما رو از گوشه حیاط یا پارکینگ مجتمعی که درش زندگی میکنید بیرون نکنید.. به سرایدار خانه یا رفتگر محله پول ندین ما رو بکنه تو گونی از مادر جدامون کنه و ببره بندازه تو سطل زباله شهرداری (مگه ما آشغالیم؟) یا بیاندازه تو جوی آب ..اینقدر بی انصاف و خودخواه نباشید، خدا ازتون نمیگذره ها ...

برگرفته از دیده بان گربه های ایران

http://151.0.img98.net/out.php/i349151_69245-268802316550454-179261-n.jpg

همیشه به این فکر می کنم که من چرا یک گربه خیابانی به دنیا آمدم!

از اینکه گربه خیابانی باشم نفرت دارم، چون :

از کودکی گرسنه، آواره و مریض بودم . . .

یعنی درست از وقتی که آدم دوپاها مادرم را بی هیچ دلیلی کشتند ،و من دیگر رنگ آرامش را ندیدم،

هر روز سوژه بازی و خنده عده ای بی رحم بودم که مرا به چشم وسیله ای برای بازی و تفریح میدیدند نه یک موجود زنده خدا،از ترس خورده شدن و اسارت در فلاکت بار ترین مکانهای دنیا، همیشه فراری بودم و هیچگاه در زندگی آرامش ندیدم،خوردن یک دل سیر غذا بدون وحشت و هراس همیشه رویای شبهای من بوده،ولی جز گرسنگی در بیداری چیزی قسمت من نبود،و من جز ذره ای محبت چیز دیگری از خدا نخواستم،در دنیایی که پول حرف اول را می زند، به این فکر می کنم که کاش من هم یک گربه ملوس گرانقیمت بودم، مرفه و بی درد . . .و این افکار همیشه همراه من خواهد بود،

وقتی برای تکه استخوانی کوچه ها را زیر پا می گذارم،

وقتی از ترس چوب و لنگه کفش و سنگ مسیرم را در جوهای آلوده و خیس ادامه میدهم،

وقتی روزم را در فکر له شدن زیر چرخ ماشین رانندگان بی دقت شب می کنم،

وقتی به آوارگی و مرگ توله هایم در حالی که هنوز چشم باز نکرده اند می اندیشم

و وقتی به این فکر می کنم که خدا چقدر از این نقطه از زمین فاصله دارد . . .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
vaghan man ye nemoone behetun migam ye rooz ye pesari sang partab kard be ye gorbe va dar javabesh ye shakhe az derakht oftad khord b ketfesh o dars gereft hmoon moghe ham behesh goftam bandeye khodaro aziat koni khoda javabeto mide oftad b ghalat kardan harvaght bebinam kasi in tefle masouma ro azizat mikone tu rush behesh migam javabeto az khoda daryaft mikoni
والا یه بچه گربه اومده بود حیاط ما شوهرم همچین بهش میرسه که.....از مرغ فروشی بسته جیگر میخره میده بهش ....پنیر پاستوریزه میخوره....سر نهارو شام گوشت و مرغ اونم مخصوص براش میبریم....یه جای گرم و نرو تو حیاط براش درست کرده.....دیگه چی کار کنیم خیلی پررو شده
*پسرکم کاش میدانستم چیست آنچه از چشم تو تا عمق وجودم جاریست*
2740
پارسال همین موقع تو پشت بوم ما 4تا بچه گربه و مادرش و پناه دادیم انقدر بهشون می رسیدیم
اولش مامانشون پوست و استخون بود، ولی انقدر بهشون رسیدم بزرگ شدن و رفتن، همیشه جیگر مرغ براشون می خریدیم همه پشت بوم و ریخته بودن به هم
این عکس وقتی بود که تازه اومده بودن
آپلود عکس کوچولوهای فارسی

اینجا هم یه کم بزرگ شده بودن
آپلود عکس کوچولوهای فارسی
بارالها یاریم کن اگر روزی، جایی، چیزی را شکستم، دل نباشد.
2706