2737
2734
عنوان

مامانایی که نوزاد نارس داشتین بیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 4552 بازدید | 190 پست
عزیزم مشکل دوقلوها برطرف شد؟  ازبابت گفتار؟ شرایط من وشما مشابه هست گویا

عزیزم من تحت نظردکتر ولاموسوی پیش رفتم و خداروشکر حرف زدنشون بهتر شد توجهشونم خوب شده...شماهم دوقلو دارین؟

ما بد نبودیم..بلدبودیم،دنیا مارو نمیخورد..ما تُنگ بودیم،اگه دریا بودیم که ماهیمون نمیمُرد..سیل اومد،هرچی رویا جمع کردم با خودش بُرد.... مَبر ز موی سپیدم،گمان به عمر دراز، جوان ز حادثه ای پیر میشود گاهی..  جان چه میدانست،از دنیا چه ها خواهد کشید...اگه امضام به چشمت خورد لطفا واسه حرف زدن و سلامتی بچه هام دعا کن مرسی مهربون❤💙💜
عزیزم من تحت نظردکتر ولاموسوی پیش رفتم و خداروشکر حرف زدنشون بهتر شد توجهشونم خوب شده...شماهم دوقلو ...

عزیزدلم خداروهزار بار شکر

نه من یه پسردارم که نارس

❣️پروفایلم عکس خودمه ور ندارید لطفا❣️تنهایی هام رو با گلدوزی پُر میکنم و به رویاهام نقش میزنم🙃🪷بقیه امضا👇اونجا که حمید عسکری میگه: هیچکی مثه من تورو دوس نداره اینو از تو چشام میتونی بخونی،تو بودی جونم و عمرم و کسی که میخواستمو قسمِ راستمو که میخوای بدونی🥺💔* به چشمانم نگاه کرد وگفت؛ بگو دوباره به این جهان بازخواهیم گشت ومرا...حتی اگر درختِ گیلاسی آفریده شده باشم باز خواهی شناخت😔💔* یه چی بگم همین الان یادم اومد یادش بخیر سریال  چار خونه رو بچگیام میدیدم ساعت ۱۱ از شبکه سه پخش میشد،مامانم میگفت برو بگیر بخواب بچه دیروقته ولی مگه میشد همه ببینن من نه؟ یادمه شنبه ( جواد رضویان) با این حلبای روغن و یه چوب و چن تا نخ گیتار درست کرده بود منم پیله کرده بودم به بابام که باید واسم درست کنی😅😂تهش رفت یه دونه از این اُرگا واسم خرید گفت اونو بیخیال شو دختر ولی من هنوز فک میکنم به اون حلب روغن و این اهنگ قیسمت نَمیشه اینگار 🙂 یااونجا که میگفت هینگااامه هینگامه😁😥.میدونید ولی هیچ وقت قسمت نشد اونی که باید🙃}}}}* 🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️یه چیزی میگم اینو ازمن کاش یادت باشه،جنگی میجنگه حتی اگه کالج پاش باشه👊✌️ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من تحت نظردکتر ولاموسوی پیش رفتم و خداروشکر حرف زدنشون بهتر شد توجهشونم خوب شده...شماهم دوقلو ...

سلام عزیزم خداروشکر که خوب شدن دوقلوهای عزیز

بله با خانم موسوی آشنام وحتی یه ویدیو کال توی واتساپ باهاش داشتم. من یه پسر دارم که نارس دنیا اومد وهمون اول چکاب کامل وسونو مغز وقلب و...ام ار ای وهمه روانجام دادوخداروشکر سالم بود منتها چون تاخیر حرکتی داشت مابردیم کاردرمانی ودقیقا سه سالگی راه افتاد. تحت نظر کلی دکتربوده یه ماه پیش اوردم تهران پیش محولاتی نوار مغز گرفت وکلی دارو ویتامینی داد بخدا ۶تومن هزینه داروهاش و یک وسیصد هزینه ویزیتش شد بانوار مغز وگفت اوتیسم نیس وفقط تاخیره چون دیرراه افتاده. الانم میبرم کاردرمانی ذهنی اوضاع هزینه ها خیلی بالاست تحت نظر دکتر هرماه ویزیت میشه ونپار مغزمیده ومیگن مشگلی نیس بخدا بریدم خیلی خستم

باور میکنی متد دکتر موسوی رومیرم بعد یه هفته ول میکنم

سردرگمم واقعا کارم گریه وغصه س

بحث هزینه نیس ادم پیرمیشه توی این مسیر

بچه های گل شما الان چند ساله هستن؟  توجه تمرکزشون چطوره؟  کاردرمانی میبری شما؟  صحبت میکنن؟ 

ممنون که وقت میذاری وجواب میدی عزیزم🙏🏻🌹

❣️پروفایلم عکس خودمه ور ندارید لطفا❣️تنهایی هام رو با گلدوزی پُر میکنم و به رویاهام نقش میزنم🙃🪷بقیه امضا👇اونجا که حمید عسکری میگه: هیچکی مثه من تورو دوس نداره اینو از تو چشام میتونی بخونی،تو بودی جونم و عمرم و کسی که میخواستمو قسمِ راستمو که میخوای بدونی🥺💔* به چشمانم نگاه کرد وگفت؛ بگو دوباره به این جهان بازخواهیم گشت ومرا...حتی اگر درختِ گیلاسی آفریده شده باشم باز خواهی شناخت😔💔* یه چی بگم همین الان یادم اومد یادش بخیر سریال  چار خونه رو بچگیام میدیدم ساعت ۱۱ از شبکه سه پخش میشد،مامانم میگفت برو بگیر بخواب بچه دیروقته ولی مگه میشد همه ببینن من نه؟ یادمه شنبه ( جواد رضویان) با این حلبای روغن و یه چوب و چن تا نخ گیتار درست کرده بود منم پیله کرده بودم به بابام که باید واسم درست کنی😅😂تهش رفت یه دونه از این اُرگا واسم خرید گفت اونو بیخیال شو دختر ولی من هنوز فک میکنم به اون حلب روغن و این اهنگ قیسمت نَمیشه اینگار 🙂 یااونجا که میگفت هینگااامه هینگامه😁😥.میدونید ولی هیچ وقت قسمت نشد اونی که باید🙃}}}}* 🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️یه چیزی میگم اینو ازمن کاش یادت باشه،جنگی میجنگه حتی اگه کالج پاش باشه👊✌️ 

دخترم ۳۳ هفته بدنیا اومد با وزن ۱۴۰۰..…اللن ۲/۵ هست....روزهای وحشتناکی گذروندیم از جمله رفلاکس و متاسفانه تشنج....اما به لطف خدا گذشت

عزیزم اگر تهرانی بچه ت رو ببر پی شش متخصص مغز و اعصابی که میکم...تاخیرش رو جدی بگیر...ممکنه دور از جون تشنج پنهان کرده باشه و شما نفهمیده باشبن

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!
2731
سلام عزیزم خداروشکر که خوب شدن دوقلوهای عزیز بله با خانم موسوی آشنام وحتی یه ویدیو کال توی واتساپ ب ...

دکتر دختر من خیلی خوبه.....به نظرم محولاتی و دکترهای معروف دیگه در برابرشون هیچ هستن

اسم دکترش حسن باقری هست...فووق العااااده با سواد با تشخیص عالی و درمان بهتر

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!
سلام عزیزم خداروشکر که خوب شدن دوقلوهای عزیز بله با خانم موسوی آشنام وحتی یه ویدیو کال توی واتساپ ب ...

ممنون عزیزم هنوزم کامل کامل حرف نمیزنن ولی نسبت به قبل بهترن خداروشکر...بچه های من تیرماه سه سالشون میشه..قبلا تمرکزشون صفر بود مخصوصا پسرم دخترم بهتر بود ولی الان خداروشکر تمرکز وتوجه خوبه و اینو با قطع کامل مجازی بدست اوردم واقعا..دیجیتال ارتباط بچه هارو با دنیای واقعی قطع کرده بود..نه کاردرمانی نمیرم..روش دکتر موسوی اینه که کاردرمانی و گفتاردرمانی قطع بشه..فضای مجازی کامل قطع و کنترل گری ممنوع...رهاسازی کودک...صحبت میکنن ولی هنوزم جاداره بهتر بشن..پسرم بعضی کلماتشو سخت ادا میکنه ولی پیشرفتش خوب بوده یک زمان مثل مجسمه نگام میکردو متوجه حرفام نمیشد الان بهتره خداروشکر...

میفهمم چقد سختی کشیدی درک میکنم منم بجای لذت بردن از بچگیشون همش با استرس و عذاب گذروندم...ان شالله بشه همونی که ارزوته عزیزم😘😘😘

خواهش گلم❤

ما بد نبودیم..بلدبودیم،دنیا مارو نمیخورد..ما تُنگ بودیم،اگه دریا بودیم که ماهیمون نمیمُرد..سیل اومد،هرچی رویا جمع کردم با خودش بُرد.... مَبر ز موی سپیدم،گمان به عمر دراز، جوان ز حادثه ای پیر میشود گاهی..  جان چه میدانست،از دنیا چه ها خواهد کشید...اگه امضام به چشمت خورد لطفا واسه حرف زدن و سلامتی بچه هام دعا کن مرسی مهربون❤💙💜
دکتر دختر من خیلی خوبه.....به نظرم محولاتی و دکترهای معروف دیگه در برابرشون هیچ هستن اسم دکترش حسن ...

لطف میکنی آدرسش روبگی عزیزم ماکه همه جا بردیم یه نوبت پیش ایشونم ببریم

2740
لطف میکنی آدرسش روبگی عزیزم ماکه همه جا بردیم یه نوبت پیش ایشونم ببریم

مطبشون خوش شمالی هست

مطبشون جای باکلاس نیست اما تشخیصشون به هزاران دکتر که فقط اسم در کردن می ارزه

یادگیری و هوش پسرتون چطوره؟