2733
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام. من دکتر زنان زیاد رفتم تا حالا. بدترینشون برام دکتر عبداللهیان بود، یکی‌ بهم معرفیش کرده بود خودشم واسم نوبت گرفته بود ساعتِ ۵. من ۴:۳۰ اونجا بودم، ساعت ۹ با ۲تا دیگه، رفتم تو! اصلا گوش نمیداد چی‌ میگم، اصلا حواسش اونجا نبود! کلا ۴ دقیقه هم وقت نزاشت، توی اون ۴ دقیقه هم داشت، با منشیاش و بقیه یچیزیو هماهنگ میکرد! خلاصه بدترین تجربم بود! من اگه جات بودم همچین کارِ مهممیو عمرا به دستِ اونا نمیسپردم، ۱۰۰% میرفتم تهران هر جوری شده، پیشِ دکتر معینی یا یه دکترِ حاذقِ دیگه. واسه ریداکت وقت داری هنوز، چند نفرو میشناسم بعدِ غربالگریِ اول و تعیینِ جنسیت، انجامش دادن.موفق باشی‌
اتفاقا من رفتم خیلی سریع رفتم داخل مهربون بود به حرفهام خوب گوش داد اگه بزرگتر شن دیگه تو بدن جذب نمیشه باید دفع بشه احتما سقط زیاد تر و اصلا جنسیت برام مهم نیست
2731
چه خوب که با تو اونجور برخورد نکرده، چندین مورد دیدم ریداکت کردن، همشونم موفق بوده، اکثرشونم با معینی یا حقیقی‌ بوده. همشون بعدِ غربالگری بوده دلیلِ اصلیشونم این بوده که چون تو چندقلویی احتمال سالم نبودنِ بعضی‌ از قلها وجود داره، یا حتا بعضی‌ از جنینها به هفتهٔ ۱۲ نمیرسن،...بعدِ غربالگری اونایی که مطمئننترنو نگه میدارن. به هر حالِ کارِ ظریف و حساسیه. من به شخصه تفاوتِ دکترایِ خوبِ تهران و با رشت، قشنگ حس کردم. قصدم اصلا نگران کردنت،... نیست، فقط خواستم چیزایی که دیدمو بهت بگم ک شاید کمکی‌ باشه،... ایشالا ۲قلوهاتو به سلامتی و خوشی‌ بغل بگیری
2738