2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خییییلی ضرر داره. ریسکه. البته اکه کوشی هم دستت نباشه باز اطرافیان که دارن. دکل که أطراف خونه هامون هست.حتی تلفن خونه هم أشعه داره. تقصیر کسی نیس ک نوع زندکی امروزه اینطور شده. این أشعه هایی که أطراف ما هست خیلی رو رشد بجه تاثیر داره. جرا انقد این روزا درد و مرض و زایمان زود رس زیاد شده؟؟؟؟ من تو بارداری مامانم میکفت با کوشی کار نکن بده. من کار نکردم. اطرافیان جی؟شوهرم که بیخ کوشم کوشی دستش بود. من ٧روز بیمارستان بودم. دیدم که جقد بجه مریض با مریضی عجیب غریب هست. همش بخاطر سبک زندکی ماست
میشه برای سلامتی اقا مهدیار من یه صلوات بفرستید؟؟؟؟ (اللهم صلی علی مُحَمَّد و ال مُحَمَّد )
2738
مامان کوروش و داریوش جان منم مث شما فک میکردم. ادم کنج خونه متوجه نیس جقد بجه هر روز به دنیا میاد با مشکل مختلف یکیش من من تو بارداری خییییلی مواظب خوراک و فعالیت و ....بودم. اما اخرش نمدونم به جه دلیلی بجه م مقعدش تشکیل نشد رفتم بیمارستان دیدم هر کی یه جوره. یکی یه باش قد بجه ٣ساله بود و یه باش قد نوزاد ٣روزه. یکی مننزیت داشت یکی مغزش یکی بوستش یکی استخوناش و ....و ....ش مشکل داشت. اونجا هر روز زایمان ٢٨هفته تا ٣٣هفته بود. مشکل اینجاست با دور بودن از کوشی برات مافی نیس. اطرافیان کنار تو که از کرشی دور نمیشن که میشن؟؟؟دکل ها رو جیکار میکنی؟؟؟ فقط از خدا بخاه کمکت کنه این امواج ممکنه رو یه نَفَر اثر بذاره و رشد یه مرحله از جنین رو متوقف کنه نمیشه کاریش کرد فقط باید به خدا توکل کرد
میشه برای سلامتی اقا مهدیار من یه صلوات بفرستید؟؟؟؟ (اللهم صلی علی مُحَمَّد و ال مُحَمَّد )
خوب معلومه ضرر داره حالا به جایی که دلداری بدید لازم نیست بینید از ضررهاش بگید میتونی وقتی کاری نداری مودم رو خاموش کنید یا گوشیت رو روی حالت ایر پلان مود بذاری که از دسترس خارج شه بعد نگران نباش چیزی نمیشه
این مشکلات همیشه وجود داشته وبوده من نمیگم ضرر نداره ولی دلیل نمیشه بارداری که باید در آرامش سپری بشه با استرس آدم بگذره بگه حتما برای بچم اتفاقی میوفته اگر آدم به خودش تلقین کنه صد درصد اتفاق میوفته
اره بابا ضرر داره اما قرار نیس رو همه اثر بذاره. ولی به قول مامان کوروش بذارش رو خالت برواز سعی کن اصلا استرس نداشته باشی. ارامش خیلی رو بجه تاثیر داره. من تو بارداریم خیلی قران اینا میخوندم و موسیقی برا بجه م میذاشتم الان خییییلی ارومه ماشاالله تو شکمم که بود براش اهنک میذاشتم اروم بود. قط که میشد لکد میزد!!! توم به این جیزا فک نکن جون نمیتونی کاریش بکنی فقط و فقط و فقط به خدا توکل کن. خدا که بخاد تو بد ترین شرایط هم بجه سالم میمونه. ولی برا سلامتی بجه ت تا موقع زایمانت یه نذری بکن. صلواتی جیزی. عزیزم ارامش از همه ش مهم تره سعی کن ورزش کنی. خیلی خوبه. البته اکه مشکل نداری. نباید به این مسائل فک کنی. جون دیکه نوع زندکی اینطور شده. نوع خوراک و مواد افزودنی و أشعه و هوای الوده و ...و .... فقط و فقط اروم باش و بجه رو بده دست خدا.
دوست من تو بارداریش نمدونی جقد بیخیال بود. مثلا ممکنه من و تو باقالی نخوریم بخاطر بجه. اون میخورد. کلا جیزایی که بد بود باز میخورد. هزززززار ماشاالله بجه ش هیج مشکلی نداره شکر خدا. من بحثم سر اینه که میکن بی اثره اینطور نیس. اتفاقا اثر داره. اما جه میشه کرد؟رو خودمونم اثر داره. رو سلامتی بدن خودمون. رو اعصاب خودمون. ولی جاره ای نیس عزیزم بیخیال باش. حالا تو سعی کن به اطرافیان بکی دور کنن تو رو از أشعه. برا این که خیال خودت راحت باشه بعدشم برا سلامتی بجه ت حتما یه نذر بکن عزیزم خیلی خوبه. انشاالله که بجه ت صحیح و سالم بیاد بغلت. استرس و نکرانی به اندازه أشعه روت اثر داره. تازه بیشتر تو اکه مضطرب باشی بجه ت خییییلی بی قرار میشه. باید اروم باشی که بجه ت بعدا اذیتت نکنه یکی از دوستام تو بارداریش انقد اشک ریخت و عصبی بود بجه ش انقد نق نقو شد. خخخخخ!!! بیخیال باش من موقع زایمانم برا همه خانومای نی نی سایت دعا کردم که راحت و به سلامتی بارشون رو زمین بذارن. انشاالله توم به سلامتی زایمان کنی و بجه ت سالم و سلامت باشه خانومی
2706