2733
2734
عنوان

به راهنماییتون نیاز دارم

6 بازدید | 14 پست
7ساله ازدواج کردم یک پسر دوساله دارم الان قصد دارم جدا بشم دلیلش هم خیانت خیانت از نوع مجازی یعنی در حد چت ولی خوب خیلی از وقتشو برا این قضیه میگزاشت
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خیلی بهش غرصت دادم کوتاه اومدم باهاش حرف زدم اخلاقاش در کل بد نیست خوبه از همه لحاظ فقط این شک منو نابودکرده اون تلاشی نکرد واسه جلب اعتماد من فقط بدترش کرد
2738
بنظرم مردی ک خیانت کنه دیگ لیاقت زندگی کردم نداره...تو زندگی اعتماد شرط اوله بنظرم وقتی از بین بره ب بعدش دیگ پوچه
اسممو گذاشتم تك شاخ كوچولو چون از بچگي عاشق اسب تك شاخ 🦄 بودم...هميشه بهم انرژي مثبت ميده و سنبل ارزوهام🦄💜
خدا کمکت کنه شک خیلی بده .مرد ها هیچوقت تلاش نمیکنن اعتماد جلب کنن این خودتی که باید شک رو بزاری کنار
بلاخره منم بعد هفت سال مامان شدم.خدایا خودت نی نیمو  حفظ کن صحیح و سالم بیاد بغلم ..ان  شاءالله  روزی همه منتظرا....منتظرا ناامید نباشید فقط من یک درصد هم فکر نمیکردم باردار بشم ولی بلطف خدا شدم😍❤
من خودم مدام گوشی همسرم رو چک میکردم ولی دیگه خسته شدم چون کوچکترین پیام میدیم ازش نابود میشدم بخاطر همین تصمیم گرفتم هیچوقت دست به گوشیش نزنم تا راحت زندگی کنم
بلاخره منم بعد هفت سال مامان شدم.خدایا خودت نی نیمو  حفظ کن صحیح و سالم بیاد بغلم ..ان  شاءالله  روزی همه منتظرا....منتظرا ناامید نباشید فقط من یک درصد هم فکر نمیکردم باردار بشم ولی بلطف خدا شدم😍❤
با شرایط شما که حاد نیست هنوز طلاق درست نیست طلاق مرحله آخره شما برید پیش یه بزرگتر که عاقل باشه ازش کمک بگیرین ان شاءالله واسته بشه مشکل حل بشه
2706