2752
2734
عنوان

قابل توجه متاهلین

266 بازدید | 21 پست

(به نقل از کاربر محترمه هیییییییییچ)

زندگی متاهلی در دراز مدت نه‌تنها اصلا رومانتیک نیست بلکه ممکنه خسته کننده هم باشه!

گاهی بعد از وصال محبوب ،عادت‌هایی رو در اون می‌بینید که ممکنه چندش‌آور باشه!

گاهی ممکنه بدن یا دهان همسرتون یه بویی بده که در دوران آشنایی با ادکلن‌ها و خوشبوکننده ها پوشانده شده بود!

یا مثلا صدای خروپفش آزارتون بده!

تازه گاهی ممکنه از حضورش خسته بشید و دوست داشته باشید چند روزی اونو نبینید و تنها باشید و یا با دوستتانون سفر برید!

حتی گاهی ممکنه وسط دعوا بگید ای کاش میمیرد😁😁

بچه‌ها‌‌‌...!

یه چیز بدتر بگم:

حتی ممکنه شما در دوران متاهلی عاشق شخص دیگه ای بشید یا از اینکه ازدواج کردید و بار مسئولیت رو بر عهده بگیرید پشیمون بشید!

بچه دار شدن هم همینه!

اما....

اما اینا خیلی مهم نیست!

مهم اینه که من نقص‌های جسمانی همسرم رو مثل بدن درب‌و‌داغون خودم بپذیرم!

مهم اینه که با دوستام هم مجردی بیرون برم....ولی کُلیت زندگیم وقف خانواده ام باشه!

لازمه بفهمم ممکنه خیلی از زن‌ها و مردا از همسر من زیبا تر باشن حتی...

حتی ممکنه گاهی دل ما بلرزه و به فردی غیر از همسرمون گرایش احساسی داشته باشیم ولی مهم اینه که این گرایش به فعلیت نرسه و یاد بگیریم که میل جنسی و احساسی بین ما و حیوانات مشترکه ولی چیزی که ما رو از حیوانات متمایز میکنه،"تعهد" در عین احساس و گرایش  هستش!

10 نفر بیان تاپیک اخرم😍

عاشق کربلا🥺 السلام علیک یا اباعبدالله الحسین(ع) آقام حسین همه میرن تو میمونی برام:)خدایا کمکم کن آرامشم تویی خدا جونم💚پناهم باااش😭 با آل علی هرکه درافتاد ور افتاد فقط حیدر امیرالمومنین است❤ چادرم یادگار مادرم زهرا سلام الله است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

تکبیر ☺👏

تیکربارداری نیست عروسیمه🥺💍❤                   امضای قبلی دعای شما عزیزان رو برای جورشدن وام ازدواجم و جهیزیه ام بود خداراشکر ۲تاش زود حل شد مرسی خواهرای من ک برام دعا کردین🤍💋 ازتون میخوام اگه میشه بازم درحقم خواهری کنید و دعا کنید همه صاحب خونه‌شن خییلی سخت همش اسباب کشی...حتی‌ماشینم هنوز نداریم میشه ی صلوات بفرستی برام حاجت روا بشم؟! مرسی عشقم🧸❤

اون جا که گفتی ممکنه از یه نفر دیگه خوشتون بیاد برای من اتفاق افتاد و خدا رو شکر حسم رو سرکوب کردم،،تا قبلش فکر می کردم محاله من حتی تو ذهن و افکارم به کسی غیر همسرم فکر کنم بعدش فهمیدم نه محال نیست ممکنه اتفاق بیفته فقط آدم باید قدرت سرکوبش رو داشته باشه و نذاره پر و بال بگیره.

هر چی بیش تر می گذره،بیش تر به این شعر می رسم که می گه:غرض رنجیدن ما بود از دنیا که حاصل شد....  //خدا گر پرده بردارد ز روی کارِ آدم ها....چه شادی ها خورد بر هم....چا بازی ها شود رسوا....یکی خندد ز آبادی....یکی گرید ز بر بادی....یکی از جان کند شادی....یکی از دل کند غوغا....چه کاذب ها شود صادق....چه صادق ها شود کاذب....چه عابد ها شود فاسق....چه فاسق ها شود عابد....چه زشتی ها شود رنگین....چه تلخی ها شود شیرین....چه بالا ها رود پایین....عجب صبری خدا دارد که پرده بر نمی دارد!! //سر بر شانه ی خدا بگذار،تا قصه ی عشق را چنان زیبا بخواند که نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت،به رقص درآیی،قصه ی عشق،انسان بودن ما ست!!//

والا بنظرم هرچی بیشتر میگذده بیشتر وابستگی ایجاد میشه‌

جوری که دیگه زیاد نمیتونی از هم دور بمونی 

یه عادت میشه 

مثه خونواده مثه حسی که به برادر یا پدر یا مادر  داری نمیتونی بیخیالش باشی هرچند خیلی دوسش نداشته باشی 

اون جا که گفتی ممکنه از یه نفر دیگه خوشتون بیاد برای من اتفاق افتاد و خدا رو شکر حسم رو سرکوب کردم،، ...

عزیزم انسان غریزه داره وممکن هر لحظه از یه نفر خوشش بیاد،مهم اینه که اجازه نده احساساتش زندگیش رو به هم بزنه 

عزیزم انسان غریزه داره وممکن هر لحظه از یه نفر خوشش بیاد،مهم اینه که اجازه نده احساساتش زندگیش رو به ...

دقیقاً.

هر چی بیش تر می گذره،بیش تر به این شعر می رسم که می گه:غرض رنجیدن ما بود از دنیا که حاصل شد....  //خدا گر پرده بردارد ز روی کارِ آدم ها....چه شادی ها خورد بر هم....چا بازی ها شود رسوا....یکی خندد ز آبادی....یکی گرید ز بر بادی....یکی از جان کند شادی....یکی از دل کند غوغا....چه کاذب ها شود صادق....چه صادق ها شود کاذب....چه عابد ها شود فاسق....چه فاسق ها شود عابد....چه زشتی ها شود رنگین....چه تلخی ها شود شیرین....چه بالا ها رود پایین....عجب صبری خدا دارد که پرده بر نمی دارد!! //سر بر شانه ی خدا بگذار،تا قصه ی عشق را چنان زیبا بخواند که نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت،به رقص درآیی،قصه ی عشق،انسان بودن ما ست!!//
10ساله ازدواج کردیم خداروشکر برام پیش نیومده وخداروشکر هنوزم زندگیمون رمانتیکه

بله، خوب خدا را شکر ، به نظر م آدم باید خودش بتونه برای زندگیش هیجانات جدید ایجاد کنه تا زندگی زناشویی دستخوش روز مرگیها نشه .همیشه شاداب باشین .

عالی گفتی عزیزم،نباید تصور رمانتیک و رویایی از ازدواج داشت 

خواهش دوست عزیزم ، بله زندگی پستی و بلندیهای خاص خودش رو داره . موفق و خوشبخت باشی گل گلی.

2706