2726
سلام دوستان نتیجه آزمایش سونو من این بود دو فولیکول کمتر از 7 میلی داشتم. مایع آزاد در کلدوساک خلفی لگن مشاهده گردیدکه ممکن است بخاطر midcycle ovulation باشد. ضخامت اندومتر 7 . بچه ها پریودی من منظم حتی گاها یکی دو روز جلو میفته. اما فقط این دفعه آخری 4 روز عقب انداختم. میگم ینی منم که مرتب پریود میشم تنبلی تخمدان دارم؟ میخاسم بدونم اشکال نداره همراه قرص کلومیفن از رازایه و عسل و زیره استفاده کنم؟ و وقتی فولیکول آزاد میشه تا زن تخمک گذاری کنه دیگه فولیکول وجود نداره؟ ینی تو جواب نشون نمیده؟ من تا حالا کسی ندیدم ایقد فولیکولش پایین باشه برا همین خیلی برام عجیب بود. یکی راهنماییم کنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
یسمیه جان فولیکول 25 خوبه اما ضخامت آندومتر یه کوچولو پایینه بین 8 تا 12 خیلی خوبه اگه عرق رازیانه بخوری کمک میکنه که یه کم ضخامتش بالا بره
یوسف میدانست که تمام درها بسته هستند اما به خاطر خدابسوی درهای بسته دوید و تمام درها برویش باز شداگر تمام درهای دنیا برویت بسته بود, بدو, چون خدای تو یوسف یکی هست !!!
من روز 12 پری رفتم سونو 2 تا فولی داشتم یکی 14 یکی 16 ضخامت اندومترم 5/6 بود دکتر سونوگرافم گفت فولیکولات خوب ولی ضخامت اندومترت پایین ولی دکترم گفت ضخامتت خوب و مشکلی نیست
همه دنیا بخواد تو بگی نه ............. نخواد تو بگی آره تموم!!!!!!
سلام کسی هست؟؟؟ منم روز ۱۲ پری فولیکول ۱۴و۱۷داشتم. ضخامت اندومترهم ۵بود. تورو خدا کسی نیست منو راهنمایی کنه؟؟ خانمهای باتجربه منو دریابید ۲۱سالمه یکساله عروسی کردم تجربه این چیزارو ندارم....:'(
من روز 16پری فولیکول 18و15و ضخامتم 8بوده خوبه یابد ؟و
خوشا به حال گیاهان که عاشق نورند و دست منبسط نور روی شانه آنهاست… ﺍﻯ ﺧﺪﺍ ﻣﺮﺍ ﺍﻳﻦ ﻋﺰّﺕ ﺑﺲ ﻛﻪ ﺑﻨﺪﻩ ﺗﻮ ﺑﺎﺷﻢ ﻭ ﺍﻳﻦ ﻓﺨﺮم ﺑﺲ ﻛﻪ ﭘﺮﻭﺭﺩﮔﺎﺭم ﺗﻮ ﺑﺎﺷﻰ ﺗﻮ ﺁﻧﭽﻨﺎﻧﻰ ﻛﻪ ﻣﻦ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭم ﭘﺲ ﻣﺮﺍ ﺁﻧﺴﺎﻥ ﻛﻪ ﻣﻰ ﺧﻮﺍﻫﻰ ﺑﮕﺮﺩﺍﻥ ...
2706