2737
2734
البته هنوز تخمک ازاد نشده بود
خوشا به حال گیاهان که عاشق نورند و دست منبسط نور روی شانه آنهاست… ﺍﻯ ﺧﺪﺍ ﻣﺮﺍ ﺍﻳﻦ ﻋﺰّﺕ ﺑﺲ ﻛﻪ ﺑﻨﺪﻩ ﺗﻮ ﺑﺎﺷﻢ ﻭ ﺍﻳﻦ ﻓﺨﺮم ﺑﺲ ﻛﻪ ﭘﺮﻭﺭﺩﮔﺎﺭم ﺗﻮ ﺑﺎﺷﻰ ﺗﻮ ﺁﻧﭽﻨﺎﻧﻰ ﻛﻪ ﻣﻦ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭم ﭘﺲ ﻣﺮﺍ ﺁﻧﺴﺎﻥ ﻛﻪ ﻣﻰ ﺧﻮﺍﻫﻰ ﺑﮕﺮﺩﺍﻥ ...
میشه هرکی جوابو میدونه بیاد تو خصوصی بهم بگه شاید این تاپیکو دوباره نتونم پیدا کنم
خوشا به حال گیاهان که عاشق نورند و دست منبسط نور روی شانه آنهاست… ﺍﻯ ﺧﺪﺍ ﻣﺮﺍ ﺍﻳﻦ ﻋﺰّﺕ ﺑﺲ ﻛﻪ ﺑﻨﺪﻩ ﺗﻮ ﺑﺎﺷﻢ ﻭ ﺍﻳﻦ ﻓﺨﺮم ﺑﺲ ﻛﻪ ﭘﺮﻭﺭﺩﮔﺎﺭم ﺗﻮ ﺑﺎﺷﻰ ﺗﻮ ﺁﻧﭽﻨﺎﻧﻰ ﻛﻪ ﻣﻦ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭم ﭘﺲ ﻣﺮﺍ ﺁﻧﺴﺎﻥ ﻛﻪ ﻣﻰ ﺧﻮﺍﻫﻰ ﺑﮕﺮﺩﺍﻥ ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هستید دوستان سوال دارم؟؟؟؟؟
الهی ! نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم/ نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی/ در اگر باز نگردد نرم باز به جایی/ پشت دیوار نشینم چوگدا بر سر راهی/ باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی/ التماس دعا 😍😍😍💜💟💗 💑
2731
فولیکول مناسب برا بارداری 18 تا نهایت 25 بیشتر از این اگه آزاد نشه کیست میشه ضخامت آندومتر 8 به بلا منسب هست . کسانی که پریود منظم دارن بعضی از ماه ها فولیکول کوچیک دارن و رشد نکرده و طبیعی میباشد و نهایتا اگه ادامه دار باشه با دارو تخمک رو بزرگتر میکنن
خدایا هزاران مرتبه شکر به خاطر دو معجزه زیبای زندگی که به من عطا کردی عاشقتم خدای من .
2740
سلام کسی هست؟؟؟ منم روز ۱۲ پری فولیکول ۱۴و۱۷داشتم. ضخامت اندومترهم ۵بود. تورو خدا کسی نیست منو راهنم ...

سلام عزیزم، منم امروز سونو دادم روز دهم فولیکولم ۱۹ بود ضخامت اندومترم ۵ ، باردار میشم این ماه اقدام کنم ؟ شما چیکار کردین باردار شدین ؟؟؟ الان پستتونو دیدم نال چنوسال پیشم هست ممنون میشم جواب بدین

سلام عزیزم، منم امروز سونو دادم روز دهم فولیکولم ۱۹ بود ضخامت اندومترم ۵ ، باردار میشم این ماه اقدام ...

ضخامت اندومتر کمه گلم باید روز تخمک گذاری بین ۹ تا ۱۲ باشه 

خدایا دریا دریا شکرت