2733
2734

دوستان یک مدتی هست انگار دچار افسردگی حالم با هیچی خوب نمیشه حتی از ته دلم نمیخندم و  اظطراب اجتماعی هم گرفتم دیگه بدتر یعنی هرچی بیشتر میرم تو جمع بیشتر فرار میشم میترسم برم روانشناس بگه مشکل داری ی سری مشکلات هم هست تو زندگی که وضعیت برام بدتر کرده نمیدونم چیکار کنم   برا منی که آدمی اینطوری نبودم الان خیلی سخته برام خدا کنه کسی اینجوری نشه که وحشتناکه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

رفتن به جهنم بد نیست

بد اینه وسط جهنم بمونی

راتو بکش برو

معنی حرفمو بگیری عالیه

تو رووووو خدااااا کتاب بخونید مسواک بزنید****بی‌نهایت زندگی رو دوست دارم و می‌خوام تا جایی که می‌شه زندگی کنم. کاش هر چی خاک اموات شما هست بقای عمر من باشه.این فیلم را به عقب برگردان آن قدر که پالتوی پوست پشت ویترین، پلنگی شود که می دود در دشت های دور، آن قدر که عصاها پیاده به جنگل برگردند و پرندگان دوباره بر زمین.نه!به عقب تر برگرد. بگذار خدا دوباره دست هایش را بشوید در آینه بنگرد؛ شاید تصمیم دیگری گرفت.-گروس عبدالملکیان
منم نیاز دارم ب صحبت کردن ولی کسیو ندارم علاقه ای ب رفتن روانشناس ندارم دوست دارم یه نفر باشه ک‌زندگ ...

چندسالته عزبزم درخواست دوستیمو قبول میکنی

هرچه خدا بخواهد همان می شود☘️❤😊سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش😊☘️عمرگران میگذرد خواهی نخواهی جانه من پس لذت ببر از این نعمت💖😍
2738

یعنی چی می‌ترسم روانشناس بگه مشکل داری؟

خب افسردگی مشکله دیگه

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
😔 نمیدونم از واکسن بود من بعد کرونا اینجور شدم

فکر نمیکنم از واکسن باشه

بیشتر ساید اون قرنطینه باعث این قضیه شده

بخصوص من که یکسال از نظر اجتماعی ایزوله بودم

این ایزوله بودن رو روان خیلی تاثیر داره

دخترا همه ناز هستن انسانای خاص هستن😝
منم نیاز دارم ب صحبت کردن ولی کسیو ندارم علاقه ای ب رفتن روانشناس ندارم دوست دارم یه نفر باشه ک‌زندگ ...

منم همینطور عزیزم منم همینطور (: دوست دارم یک گروه بزنم کسایی که همین حالو دارن بیارم صحبت کنیم پایه اید هرکی اره بگه کجا بزنم بیارمتون؟

فکر نمیکنم از واکسن باشه بیشتر ساید اون قرنطینه باعث این قضیه شده بخصوص من که یکسال از نظر اجتماعی ...

خیلی سعی میکنم خودمو باهاش اوکی کنم ولی انگار هرچی بیشتر میپذیری بدتر میشی دقیقا همینه 👌🏼

2706