2733
2734
سلام مهمون دارم مامانمینا جمعه میان خونم میخوام بگم داداشمینا هم بیان ... ما میریم خونه داداشم زن داداشم همیشه دو یا سه جور غذا داره ... اینم بگم باردارم و نمیخوام خیلی سخت بگیرم اذیت بشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آخه با زن داداشم رو دروایسی دارم نمیخوام کم بزارم مرغ و که از شب قبل سرخ میکنم پیاز داغشم آماده میکنم سبزی قرمه رو هم شب قبل سرخ میکنم آماده باشه که جمعه خیلی اذیت نشم برا ناهار هم میان چون ما تو یه شهر دیگه با یه ساعت فاصله باهاشون زندگی میکنیم
2740
وای نه مرغ رو از شب قبل سرخ نکن مزه بدی میگیره یکی از اشناهام همینکار رو میکنه حال من هم میخوره از مزه مرغش ولی به جاش خورشت رو از روز قبل بپز و حتی میتونی بذاری یخچال و قبل امدنشون بذاری رو گاز رو شعله بورانیتم که از قبل بپز اسفناج رو زرشک وسس رو هم از قبل اماده کن خیلی به خودت فشار نیار همون قورمه و مرغ کافیه اگر فر داری مرغت رو تو فر بپز خیلی عالی میشه من خودم ندارم ولی مامانم همیشه مهمونزیاد داشت تو فر میچیند با اب زعفراو پیاز داغ و اینا محشر میشد اونسریم جاریم با اب و رب و پیاز داغ گذاشته بود خوب شده بود دردسرشم کمتر برات
اندکی صبررر سحر نزدیک است
2706