2726
سلام خانوما شدیدا رگ عصبم توی کمرم و باسنم درد میکنه وقتی که میگیره به هیچ عنوان نمیتونم تکون بخورم قلبم بشدت درد میکنه فقط روی پهلو چپ مبتونم بخوابم روی پهلو راست یا روی کمر حتا نفسم نمیتونم بکشم از شدت درد و اینکه نفس عمیق نمیتونم بکشم از درد حالا همش میگم اگر حین زایمان طبیعی رگ پام گرفت یا حین زایمان وقتی نفس عمیق میکشم قلبم درد گرفت چی؟ خیلی میترسم سر درد گمم 37 هفتم شما جای من بودی چکار میکردین؟ 20سالمه بچه اولمه قدمم 159 هست میشه از معایب و مزایای طبیعی و سز بگین؟؟؟؟؟
.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مزایا و معایبش که توی سایت زیاد گفته شده هر کس بستگی به خودش و شرایط جسمانی خودش داره مثلا من طبیعی بودم و میگم بهتره ولی شاید برای تو خوب نباشه، راستی چقدر سنت کمه وایه ازدواج و زایمان!!!!
ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
منم دوبار تو بارداری کمرم گرفت خیلی میترسیدم واسه زایمان که وسطش کمرم بگیره ولی خداروشکر تونستم و اتفاقی نیفتاد ولی اگر نظر منو می خوای حتما با یه دکتر خوب و متخصص مشورت کن
شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... 🌼🌼تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌼🌼🌼🌼السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌼🌼💜💜اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج💜 مى شود فرصت ديدار مهيّا حتماً🌼بد به دل راه مده مى رسد آقا حتماً🌼اى كه دنبال دواى غم هجران هستى🌼مى شود درد نهان تو مداوا حتماً🌼اگر امروز نشد بوسه به دستش بزنيم🌼وعده ى ما همه افتاده به فردا حتماً🌼ثمر گريه ى ما خنده ى روز فرج است🌼آن زمان مى شكفد خنده به لب ها حتماً🌼دورى غيبت طولانى و تأخير ظهور🌼امتحانى است براى همه ى ما حتماً🌼كار ما منتظران چيست؟ اميد و تقوا🌼غم نخور مى شود آخر گره ها وا حتماً🌼هركه در زمره ى ما منتظران مى باشد🌼مى كند تا به ابد پشت به دنيا حتماً🌼انبياء منتظر آمدنش مى باشند🌼مى رسد پشت سرش حضرت عيسى حتماً🌼كاش باشيم و ببينيم كه روز رجعت🌼مى سپارد عَلَم خويش به سقّا حتماً🌼زره شير خدا بر تن و شمشير به دست🌼مى رسد منتقم حضرت زهرا حتماً🌼انتقام دَرِ آتش زده را مى گيرد🌼و به آتش بكشد آن دو نفر را حتماً🌼🌼🌼اللهم عجل عجل عجل لولیک الفرج🌼🌼🌼
مهربلن جون این همه تو سایتها میگن توی زایمان طبیعی نوزاد موقع بیرون اومدن یه لخظه تعلل کنه دکار هزارتا مشکل میگیره نمونه ش همین پسری ک چند وقت پیش فوت شد بخاطر زایمان طبیعی.خب ادم میترسه.من ک مو ب بدنم سیخ میشه.حتی اگ بگن این مشکل خیلی کم پیش اومده بازم ترجیح میدم قشنگ بچه رو بیارن بیرون با سزارین. جدای از اون عملهای جراحی خیلی پیشرفت کرده خداروشکر از فامیل ما هر کسی سز کرده خیلی راضیه و دیگ مثه قبل نیس. من خودم سزلرین رو انتخاب میکنم
تو زایمان طبیعی اگر دکتر یا ماما فقط یک درصد نتونن به موقع وارد عمل بشن و یه ثانیه بچه بیشتر بمونه تو اون محاری تنگ و تاریک بعدا مشکلات تنفسی میگیره.بچه جاری من 16سالشه اما متاسفانه از همون لحظه دچار مشکل ریه شده البته خفیف