2737
2734
عنوان

مانلی جان هستی؟

27 بازدید | 6 پست
مانلی جان هستی؟ ببخشید من رفتم اون موقع الان اومدم دیدم سوال داشتی.جانم؟
تو کمان کشیده و در کمین،که زنی به تیرم و من غمین، همه ی غمم بود از همین، که خدا نکرده خطا کنی...
عزیزم ممنون بابت تاپیکی که زدی من چندسال بود خیلی خسته و کم انرژی بودم تا ساعت 12_1صبح میخوابیدم رفتم دکتر ویتامین ای داد با قرص جوشان ویتامین سی و آمپول د3 البته تو ازمایشم د3کم بود که آمپول داد من تقریبا یک هفته 10 هست قرص جوشان و ویتامین سی رو میخورم و حس میکنم خستگی و خواب آلودگی قبل رو ندارم. بنظرت ممکنه از همینا باشه؟؟؟ امپولمم امشب تازه میخوام بزنم؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
درمورد ویتامین بله بخصوص دی میتونه باعث این حالات بشه و جبرانش سریع علایمتو برطرف میکنه بله بلافاصله بعداز غذا بخور ویتامین ای رو یا با وعده بعدب بخور درمورد ازمایش هورمونی معمولا قدم اول هرمونای تیرویید و تخمدان و پرولاکتین بررسی میشه امیدوارم همیشه سلامت باشی دوستم بازم ببخش که دیر ج دادم
تو کمان کشیده و در کمین،که زنی به تیرم و من غمین، همه ی غمم بود از همین، که خدا نکرده خطا کنی...