2752
2734

سلام خوشگلا..من چندسال پیش یه تابلوفرش بافتم الان تقریبا یادمه.. ولی اون زمان همکف بودم..الان طبقه سومم..یعنی ممکنه صدا داشته باشه همسایه ها اذیت بشن؟؟

صبح تا غروب سرکارم..گفتم‌شبا ک تنهام خودم مشغول کنم 

نميدونم عزيزم ايا بازارش خوبه؟ يعني اموزش ببيني بفروشي

قیمت هاش ک خوبه..ولی من برای خودم میخام ببافم

بااینکه صب تا عصر سرکارم..وقتی میام‌خونه دلم میخاد مشغول یکاری باشم...بافتن تابلوفرش یه حس آرام بخشی داره

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
قیمت هاش ک خوبه..ولی من برای خودم میخام ببافم بااینکه صب تا عصر سرکارم..وقتی میام‌خونه دلم میخاد مش ...

اسی میگم من خیلی دوست دارم یاد بگیرم ارزش داره آموزش ببینم وسایلشو بخرم ببافم؟

یه تابلو فرش ببافی میتونی راحت بفروشی؟

البته یکم بلدم ولی نقشه خونی رو زیاد نه

نه عزیزم صداش میپیچه وقتی شونه بزنی خودتم اذیت نکن قدکافی خسته میشی خوشگلم

واقعا؟؟؟

نمیشه مثلا یه رج ببافم..فردا عصر ک آمدم شونه بزنم😁 یادم رفته صداش چقدر بود...شما بافتین؟؟

واقعا؟؟؟ نمیشه مثلا یه رج ببافم..فردا عصر ک آمدم شونه بزنم😁 یادم رفته صداش چقدر بود...شما بافتین؟؟

منم خیلی سال پیش خونه دوستم که میرفتم یادگرفتم اونم معتقدبودصداش توآپارتمان میپیچه همسایه هاگفته بودن یکی داره مداوم گردومیکوبه 🤣

2706