2733
2734
عنوان

داغونم

| مشاهده متن کامل بحث + 1141 بازدید | 58 پست
شک نکن پسری که دختری رو از ته قلبش بخواد دنیا رو بهم میریزه برای بدست آوردنش عزیزم مطمئن باش خیلی ساده ای
یه وقتایی هست که باید لم بدی یه گوشه و جریان زندگیت رو فقط مرور کنی بعدشم بگی به سلامتی خودم که انقد تحمل داشتم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فقط یک لحظه خودتو بذار بجای نامزدش.... گناه اون چیه؟؟ و یه سوال ازت میپرسم بخودت جواب بده آیا تو حاضر نبودی تمومه سختیهای پیش روت و تحمل کنی تا به کسی که دوستش داشتی برسی؟ اگه این آقا خیلی راحت تن به این ازدواج داده پس تو اونقدرام براش مهم نبودی وگرنه بخاطرت میجنگید، ظاهرا این آقا هم خر و میخاد هم خرما.... ببخشید که حرفهام تلخ بود ولی بخودت بیا ارزشت بیشتر اینه که بخوای تا آخر عمر سایه تیره یه زندگی دیگه باشی
من ازکوچ پرنده آموختم هروقت هوای رابطه سرد است باید رفت....
اون دیگه عقد کرده وشوهر کس دیگیه اون دختر مقصر نیست رابطتو قطع کن وفراموشش کن (به همجنس خودمون خیانت نکنیم) چاره ای نیست دیگه
آدمها مثل عکسند بزرگشون کنی کیفیتشون میاد پایین.
2731
فقط از خدا عاقبت بخیری بخواه و ازش بخواه فرد مناسب تو مسیر زندگیت بزاره از این فزصت استفاده کن به خدا نزدیک بشو ....به خدا اعتماد کن گلم‌‌‌.... اولاش سخته ولی به مرور حالت بهتر میشه عزیز
از کجا مطمئنی که بهش میرسیدی باهاش عاقبت بخیر میشدی عزیزم خدا از همه دلسوزتر به ادم ..... این احساست هم میگذره عزیر منم تجربشو داشتم والانم واقعا خوشحالم ک خدا خواستمو اجابت نکرد ....
سلام عزیزم حرفام شاید ناراحت کننده باشه ولی اون زن نیست که محدودیت داشته باشه اون خودش گذاشتت کنار با مخلوطی از عذاب وجدان... پس روح خودت رو بیهوده اذیت نکن مال تو کس دیگه ایه که انشاله به زودی پیداش میشه
2706