2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خیلی عذاب وجدان دارم... کارگر راه پله ها دیروز تو اسانسور با پیکی که برام پیتزا اورده بود اومد بالا من رفتم جلو اسانسور پیتزا رو گرفتم اومدم کوفتم شد یعنی.... لابد چقد بوش پبیچیده بوده
من به سر سبزی این زندگی ایمان دارم
2731
ما هم کارگر میگیریم از یه موسسه ...خوب هم کار میکنه ...۸ ساعت کار ۷۵ هزار تومن ....توی شهر بزرگیم 😉 اما بی انصافیه غذا و اب نداده 😢
به اسمت قسم ! تو قلبم حرم داری دوستت دارم و میدونم دوستم داری 😔 ای که روشنی قلب منی !سرنوشتمو رقم میزنی با دعای مادرانه تو ؛من شدم حسینی و حسنی ای وای مادرم ای وای مادرم 😔نفسی لک الفداه بی بی بی حرم 😢 بی بی بی حرم😢
من تبریزم خانومه هفت ساعت ساعت کار میکنه هفتاد میگیره خیلی ازش راضی ام اگه کاری به دلش نچسبه یا تموم نشه اصافه میمونه ولی پول بیشتر قبول نمیکنه حالا به نظر شما هفته اول زایمانم لازم میشه بگم هر روز بیاد؟ مامانم مسنه خواهرامم فرز و کار بلد نیستن سر کارم میرن . خونه ای که نوزاد و زایو داشته باشه ندیدم نمیدونم بگم بیاد یا نه
 لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
2740
چرا بابا قبلش گفته بیچاره از ناکجاآباد میاد زن جوون انقدر تمیز کار میکنه دیگه چرا کم میدی منت میزاری
رَبِّ هَبْ لِي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ
آخه خونه تمیز کردن معمولی تا اینکه خونه تکونی عید وبدی بهش انجام بدی خیلی فرق داره بابا بیچاره یه روزه براش آشپزخونه تمیز کرده دیوار پذیرایی و...چه بدونم همه کارا بعد اومده چونه میزنه جلوی من زن بیچاره بهش میگفت بخدا منم بچمو میزارم مهد میام روزی15 تومن فقط برای اون میدم
همه انسانیم چه معنی داره یکی بیاد زحمت بکشه اونوقت اینجوری من زیاد دیدم خانوماییکه این رفتارو با نیرویی که میاد خونشونو تمییز میکنه دارند البته همونجور که یه کارفرما باید خوب باشه یه نیرو هم باید وظایفشو درست انجام بده.اینروزا انعام حق نیروهاییکه میان برای کمک لطفا دریغ نکنید
خودم بهش گفتم عرفش 70 است ولی من وخواهرم برای خونه تکونی کمتر از 100-150 نمیدیم ولی وایساده هی میگه منم ندارم حالا کمش کن بعد میگه زیاد سرپا واینسا ناهارم نداشتیم بخوری یعنی داشت دهنم وامیموند خب حداقل پول ناهرو بهش میدادی یعنی تو با این وضع توپت نمی تونی زنگ بزنی ناهار بیارن
2706