2737
2739
چند روزه با شوهرم قهرم سر یه موضوعی بهش شک خیانت کردم که با کلی دعوا و ترسوندنش تموم شد چند سری که کند و کاوش کردم اونم قاطی کرد و خیلی بهم توهین کرد همیشه تو دعواهامون من پیش قدم میشدم اینسری گفت اگه بخوای تموم کنی و اشتی کنیم میزنم تو دهنت و منو شست گذاشت کنار و منم طبق معمول که عصبانی میشم فقط سکوت دلی غرورم شکست ابانم به هر قیمتی نمیرم جلو خیلی سخته ولی نمیرم
الانم خواهر شوهرام که خیلی هوامو دارن با پدر شوهرمینا میرن مسافرت به من گفتن باید بیاید ولی شوهرم انگار نه انگار امادس بره تو دلش میخواد بیام ولی بیتفاوت نشون میده به خاطر اونا میرم دیشب گفتم الان میاد وایسا میاد طرفم دیدم من رفتم رو تخت خوابیدم که به دخترم شیر بدم نیومد روتخت رفت تو پذیرایی خوابید بگید جه کنم تو رو خدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مسافرت بری خیلی بهتره؛ معمولا تو مسافراتا مردایی که قهرن با زناشون آشتی میکنن چون نیخوان بهشون بد بگذره،از طرفی جلوی خانوادش که دیگه نمیاد نشون بده که باهم مشکل دارید
2740
2706