2733
2734
سلام
من امروز روز 28 پری هست
صبح بی بی چک استفاده کردم یک خط خیلی کم رنگ اومد .

ولی ظهر کمی لکه داشتم
می خواستم بدونم آیا امکان بارداری است یا نه ؟
Lilypie Maternity tickers
عزیزم روز 28 یعنی منظورت اینه که هنوز تاخیری تو پری نداشتی درست متوجه شدم؟ برای اینکه بیبی چک معمولا 1 هفته بعد از عقب انداختن پری بارداری رو نشون می ده ولی آزمایش خون معمولا 2 روز بعد از عقب انداختن بارداری رو نشون میده .باید چند روز دیگه صبر کنی عزیزم....
این لکه میتونه نشونه چی باشه ؟ ممکنه مال لانه گزینی باشه این ماه اولیه که اقدام کردم زیر دلم یک کم درد داره نوک سینه خیلی درد داره وتکرر ادرار واحساس گشنگی خیلی زیاد واینکه ترشحاتم هم خیلی زیاد شده
Lilypie Maternity tickers

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دقیقا می فهمم چی میگی ... من الان تازه وارد هفته 7 شدم و تمام این حس هایی رو که میگی داشتم ممکنه به خاطر لانه گزینی باشه . یکی دو روز صبر کن و بعد یه آزمایش خون بده . من که واقعا مشتاق بودم مثبت باشه تو چه احساسی داری ؟ می خوای مثبت باشه یا نه؟
2731
سلام
مامی باران هستی؟
من خوشبختم برای داشتن دو چشم بینا، دو گوش شنوا، دو دست و دو پای توانا ، زبانی گویا، بدنی سالم و همسر و فرزند و خانواده ای خوب و سلامت و شاد. پروردگارم ، برای همه داده ها و نداده هایت سپاسگزارم...
من هم امروز 28پری هست و باید امروز یا فردابشه که البته امیدوارم نشه.
من خوشبختم برای داشتن دو چشم بینا، دو گوش شنوا، دو دست و دو پای توانا ، زبانی گویا، بدنی سالم و همسر و فرزند و خانواده ای خوب و سلامت و شاد. پروردگارم ، برای همه داده ها و نداده هایت سپاسگزارم...
بی بی چک هیچی نشون نداد ولی من هم نیم ساعت پیش یه لکه قهوه ای دیدم. استرس گرفتم. نمی خوام پریودبشم.
2738
من هم سینه هام درد یه خورده درد میکنه و یه کوچولو هم دل درددارم. هی گرمم می شه.
امیدوارم لکه لانه گزینی باشه.بی بی چکت خط کمرنگ داشت؟ خوش به حالت.
آره. هستم. تو پریت چند روزست؟
2706