2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم دخترم 23 ماهشه میخوام یکم بیشتر شیرش بدم مثلا 2 سال و 3 ماه اگه خدا بخواد تا هوا یکم خنک شه...بعدشم خودم غصه ام میگیره وقتی به ایم موضوع فکر میکنم تنگار خودم وابسته ترم
بس که نادیدنی از مردم عالم دیدم          روشنم گشت ک آسایش نابینا چیست😒😒😒😒
من پسرم رو یک ماه پیش تو ۲۴ ماهگی از شیر گرفتم. چرا شوهرت مخالفه؟ اگه به خاطر گرما است که این حرفها مال قدیمه.الان همه جا کولره. تازه من بوشهر بودم بگیرش.اصلا نترس من فکر میکردم تا شش سالی بهش شیر میدم ولی راحت شدم
حرمتها که شکسته شد مسیح هم که باشی، نمیتوانی دل شکسته را احیا کنی... آنچه در دستت بود، امانتی پنهان بود که حراج شد، آنچه نباید بگویی گفته شد، فاجعه را یک عذر خواهی درست نمیکند! حرف، حرف ویران کردن دل است، نه دیواری خراب کنی و از نو بسازی!
2738
اینطوری بچه هم لطمه میخوره. باعث وابستگی بیشتر بچه به تو میشه
حرمتها که شکسته شد مسیح هم که باشی، نمیتوانی دل شکسته را احیا کنی... آنچه در دستت بود، امانتی پنهان بود که حراج شد، آنچه نباید بگویی گفته شد، فاجعه را یک عذر خواهی درست نمیکند! حرف، حرف ویران کردن دل است، نه دیواری خراب کنی و از نو بسازی!
پسر منم خیلی وابسته بود.وحشتناک الان خیلی بهتر شده همش با باباش بیرونه اون موقع یه لحظه از من جدا نمیشد. خیلی نگران بودم ولی خدا رو شکر راحت شدم اصلا فکر نمیکردم بتونم
هرچی بگذره بدتر میشه شیر گرفتن که راحت تر از مثلا پوشک گرفتنه، من دخترم اواخر همش شیر میخورد بدعنق هم شده بود دیگه سر دوسال گرفتمش هم خودم راحت شدم هم خودش فقط یه هفته اذیت کرد بعد خوب شد، بگو شیر تو خراب باعث پوسیدگی دندوناش میشه
حس ششم هیچ زنی اشتباه نمیگه، پس اگه فکر میکنی حِست اشتباهه، بدون که سخت در اشتباهی
من اول شیر روزش رو کم کردم.بعد یه هفته کامل ندادم.فقط ظهر و شب موقع خوابوندن و وقتی خواب بود میدادم بعد دیگه ظهر و شب موقع خوابوندن شب قظع کردم و روی پا خوابوندمش.ولی شب تو خواب بهش دادم بعد کم کم کمش کردم و بعد چهار شب کامل قطعش کردم. شب اول که بهش ندادم خیلی گریه کرد.دو سه روز هم بیتاب بود بعد اروم شد
شوهرت باید همکاری کنه.من دیگه پسرم رو نمی تونم ببرم حمام.گناه داره اون میبره. بدون کمک نمیشه از ضررهاش براش بگو. اتفاقی هست که باید بیافته.هر چی بزرگتر بشه سخت تر میشه براش بچه خواهرشوهر من سه سال شیر خورد واقعا نورمال نیست.خیلی لوس و وابسته و بی دست و پا است
2706