2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زندگی دو طرف داره ... اگر یکی از این طرفین هیچ کاری برای زندگی نکنه نباید انتظار داشته باشه طرف مقابل خودش بکشه براش... من و همسرم همه چی مون مال همه ..چون هر دو مون اینطوریم.... بحث زنی و مردی نیست....بحث اینه که تو این زندگی توازن به هم خورده ....یه طرف همش سرویس دارده و اون یکی هیچ تلاشی نکرده ... مشکل اینه ...
.....be brave , even if you are not,pretend to be
عزیزم چند سالته؟ اصلا چرا با وجود وضع مالی مناسبی که داشتی با کسی ازدواج کردی که هیچی نداره؟ منظورم اینه عاشقش بودی؟ اونم عاشقانه بود؟ یا به خاطر مادر شدن باهاش ازدواج کردی؟ اونم به خاطر پول؟ نمیدونم اگه سوالام بی ربطه شرمنده اما شما یه چیزایی رو کلا نگفتی یه چیزایی رو گفتی،منت سرش زیاد میذاشتی؟ من همش فکر می کنم شوهرت به خاطر پول اومده سمتت وگرنه الان جفتک نمینداخت
2728
دوست خوبم من الان ۳ ساله خونه پدرمم شوهرم نه طلاق میده نه میزاره برگردم زندگی عاشقانه هم داشتیم ب برکت وجود یه زن دیگه زندگی من و پسر کوچکم خراب شد منم شاغل بودم نزدیک ۶۰ میلیونی از من خورد اخرشم نمک خورد و نمکدون شکوند..من اگه بچه نداشتم هیچ غمی نبود بیچاره بچم داغون شده ،تا بچه نداری راحتی فردا هم بچه دار بشی با بچت تهدیدت میکنه و پا میزاره رو حس مادریت ،
من سیر سیرم زیرا از آدمها زخمهای بسیاری خورده ام
بگو فکر کردن نداره عزیزم طلاق و چه خوب شد خودت وً نشون دادى برو کیست و واسه کسه دیگه بدوز پر کنه 😳😳😳😳چه پروووووووووو
سکوت میکنم تا خدا سخن بگوید ، رها میکنم تا خدا هدایت کند ، دست برمیدارم تا خدا دست به کار شود و به او میسپارم تا آرام شوم.....
2740
بگو فکر کردن نداره عزیزم طلاق و چه خوب شد خودت وً نشون دادى برو کیست و واسه کسه دیگه بدوز پر کنه 😳😳😳😳چه پروووووووووو
سکوت میکنم تا خدا سخن بگوید ، رها میکنم تا خدا هدایت کند ، دست برمیدارم تا خدا دست به کار شود و به او میسپارم تا آرام شوم.....
بعد بگووو گذشت و فداکاریمم گذاشتم تو زندگى آینده تم خرج کنم

من به عنوان يه دوست بهت مي گم يريع ازش فاصله بگير ، مردي كه رفتارهاي زنانه داشته باشه و قهر كنه و ناموسشو تنها بذاره به درد لاي جرز مي خوره

خدایا فقط ازت می خوام محمدصادق❤️ و محمد علیمو ❤️سالم بذاری تو بغلم🌹
واقعا شما راجب همچین مردی فکر هم میکنید!!!!!!؟ اصلا نیازی به فکر کردن نداره باید به سرعت نور از این ...

عزیزم ماتوخونه رهنی زندگی میکردیم،وبعدازاینکه منوکتک زدبه پدرم زنگ زدم رفتم خونه بابام،والان یک ماه هست خونه اقامم

اونجاکه بودم وقتی کتکم زدبعدش ساکاموجمع کردم تصمیم گرفتم برم بعدخودش اومدپیشم نشست بهم گف داری میری دیگه؟

من فقط گریه میکردم نمیدونستم ایناحرفای آخره کاشکی حرفامومیزدم..

ولی اون همه حرفای اخرشوزدیبارمیخندیدیبارگریه میکرد،یبارترانه میخوند،هی منویادخاطراتمون مینداخت ومیگف درسته روزای بدی داشتم ولی لابه لای اون روزاخاطرات خوبیم داشتم وقتی اینطورمیگف من فقدهق هق گریه میکردم وبعددرموردطلاق حرف میزد

من اصلادلم نیومدکه وتمام وسایلموببرم چون نمیخواستم واسه همیشه برم ولی اون گف بیاوسایلاتوکامل ببر،وبعدش مجبورم کردپیشش بخوابم فقط بخاطراینکه میترسیدتنهایی بخوابه،ولی من تودلم فک میکردم دوستم داره چقدمن ساده بودم

من به عنوان يه دوست بهت مي گم يريع ازش فاصله بگير ، مردي كه رفتارهاي زنانه داشته باشه و قهر كنه و نا ...

اون واقعامردنبودخیلی ازم پنهون کاری داشت منوبه عنوان زنش حساب نکردمن وقتی گریه میکردم دلش نمیسوخت برام هیچ موقع دوستم نداشت فقدخودم میخوامش خودمم ک دارم زجرمیکشم

دوست خوبم من الان ۳ ساله خونه پدرمم شوهرم نه طلاق میده نه میزاره برگردم زندگی عاشقانه هم داشتیم ب بر ...

خیلی بی احساسه این مردمنوشکونددوست دارم سیلی بزنم توصورتش وخودموخالی کنم

2706