2737
2734
عنوان

قرص مخمر آبجو

12641 بازدید | 7 پست
خانمهای عزیز سلام

توی سایت خواندم قرص مخمر آبجو باعث ازدیاد شیر میشه ولی موقعی که از داروخانه گرفتم روش نوشته شده بود مصرف آن برای زنان باردار و

شیرده ممنوع می باشد پس چه جوری مصرف میکنید منظورتان همین قرص هست یا قرص دیگه ای ؟ اگه کسی در این زمینه اطلاعی داره بهم بگه

ممنون میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تخم گرمک - کرفس و ماءالشعیر و آناناس کله پاچه شیر را غنی و زیاد میکند و هویج نیز علاوه بر ازدیاد شیر باعث رشد نوزاد نیز می شود
قطره شیر دهی هم هست که مادر می خوره و شیرش غنی میشه توجه کنید که شیر باید غنی از مواد باشه تا نوزاد رو سیر کنه زیاد بودن شیر دلیل بر کامل بودنش نیست
و قرص مخمر رو من واسه ریزش مو وتقویت مو مصرف می کنم می تونی تو گوگل سرچ کنی ( قرص مخمر ) و اطلاعات کاملی بگیری
سحر(مامی امیر محمد)

1389/8/1 10:34 ق.ظ

سلام بلغی جون سوالی که از حسنا پرسیدم میخواستم از شما هم بپرسم قرص مخمرآبجو و قرص روغن کبد ماهی را در ماه هفت بارداری میخواستم بخورم میخواستم نحوه مصرف و فوائدش را بگید در مورد قطره لیدی میل هم سوال داشتم که میتونم به جای قرص کلسیم استفاده کنم و میگن بچه خوب وزن میگیره اگر مصرف کنیم آیا درسته؟ من میخواستم چون بچه اولم دچار زردی شد و بدنش در اثر چرب بودن شیرم خیلی جوش زد برای این زایمانم عرق شاتره ببرم با خودم تا شیرم خنک بشه و چای سبز چای سبز و شیرافزا را میتونم قرصاشون را با هم مصرف کنم؟ چه مایعاتی باعث افزایش شیر میشه؟اگر قبلا توضیح دادید میشه لینکش را بگذارید؟ من عرق شاتره مصرف کنم برای خنکی شیرم یا کاسنی؟ با تشکر
سلام

بلغی جون سوالی که از حسنا پرسیدم میخواستم از شما هم بپرسم

قرص مخمرآبجو و قرص روغن کبد ماهی را در ماه هفت بارداری میخواستم بخورم میخواستم نحوه مصرف و فوائدش را بگید
در مورد قطره لیدی میل هم سوال داشتم که میتونم به جای قرص کلسیم استفاده کنم و میگن بچه خوب وزن میگیره
اگر مصرف کنیم آیا درسته؟
من میخواستم چون بچه اولم دچار زردی شد و بدنش در اثر چرب بودن شیرم خیلی جوش زد برای این زایمانم عرق شاتره ببرم با خودم تا شیرم خنک بشه
و چای سبز
چای سبز و شیرافزا را میتونم قرصاشون را با هم مصرف کنم؟
چه مایعاتی باعث افزایش شیر میشه؟اگر قبلا توضیح دادید میشه لینکش را بگذارید؟
من عرق شاتره مصرف کنم برای خنکی شیرم یا کاسنی؟
با تشکر

بلفی

1389/8/1 5:55 ب.ظ

سحر خانم
قرص مخمر روزی یک عدد صبح : فوائدش حاوی ویتامین ای ب 12 ب 6 ب1 است. در ضمن برای جلوگیری از زردی بچه خیلی خوبه ضمن اینکه بچه ات کچل نمیشه
قرص روغن ماهی که بهتره خارجی اش را بگیری روزی یک عدد عصر : برای رشد هوش بچه - وزن گیری جنین- و رشد استخوان بچه خوبه سرشار ویتامین آ است- برای چشم جنین خیلی خوبه
شربت لیدی میل بهتر از قرص کلسیم است ولی یادت باشه با کلسیم باید آب زیاد مصرف کنی
برای جلوگیری از زردی بچه بهتره از اول ماه 8 شاهتره و کاسنی و ترنجبین را خودت بخوری و از تمام گرمی ها پرهیز کنی
قرص چای سبز را با شیر افزا نمیتونی مصرف کنی چون چای سبز امکان داره شیر را بد طعم کنه
تمام مایعات شیر را زیاد میکنند خصوصا آب گوشت و آب مرغ و ماهیچ - تمام غذاهای آبکی که آب پروتئین توی آن باشد- ماکارانی- سیب زمینی پخته - عصاره جگر و پای مرغ - ماهی - شاهدانه و کته گشنیز باعث ازدیاد شیر میشه
عرق شاهتره و کاسنی را تا دم زایمان با هم میتونی مصرف کنی

منبع:
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=7352&PageNumber=612
در آن سرای که زن نیست انس و شفقت نیست /در آن وجود که دل مرد مرده است روان
2740