2726
سلام

پسملم 26 روزشه در طول روز خوبه و بعد از شیرخوردنش یه آروق کوچیک میزنه یا نهایتش استفراغ کمی میکنه و 2 یا 3 ساعتی راحت میخوابه

ولییییییییییییییییییییی شبها جریان برعکس میشه

از غروب به بعد اگر بیداره یا جیغ میزنه یا بی تابی میکنه

میگن بچه چله ای تا 40 روز بگذره همینطوره ولی بعضی ها گفتن گریس میکسچر بهش بدم تا راحت بخوابه

به خدا مشکلم سر شب بیداری نیست تحملشو دارم از شیر خودم هم بهش میدم و کلا غذاهای نفخ دار رو تعطیل کردم ولی گریه هاشو
چه کار کنم؟؟
اره‏ ‏واسه‏ ‏بعضی‏ ‏بچه‏ ‏اثر‏ ‏خوبی‏ ‏داره....‏ ‏یعنی‏ ‏بچه‏ ‏ارووم‏ ‏میخوابه....‏ ‏ولی‏ ‏واسه‏ ‏بعضی‏ ‏ها‏ ‏هیچ‏ ‏اثری‏ ‏نداره......
اونقدر درگیر رسیدن به هدفت باش که درگیر هدف دیگران نشی
اره‏ ‏واسه‏ ‏بعضی‏ ‏بچه‏ ‏اثر‏ ‏خوبی‏ ‏داره....‏ ‏یعنی‏ ‏بچه‏ ‏ارووم‏ ‏میخوابه....‏ ‏ولی‏ ‏واسه‏ ‏بعضی‏ ‏ها‏ ‏هیچ‏ ‏اثری‏ ‏نداره......
اونقدر درگیر رسیدن به هدفت باش که درگیر هدف دیگران نشی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دمر رو پات بزار آروم پشتشو ماساژ بده.... پسر من کولیک داشت گاهی 2 3 ساعت بعد شر خوردنش اینکارو میکردم همچین بادگلو میکرد انگار پیرمرد همسایه بادگلو کرده :)))))))))))

من به پسرم این شربتو دادم ولی دو ماه رو رد کرده بود زیاد هم بهش ندادم چون شوشو هرشب غروب ببعد رو دستش میخوابوند میزد پشتش آروم میشد بادگلو میکرد شبا هم دمر میخوابوندمش اصلا توصیه نمیکنه چون احتمال خفگی بچه زیاده

اینکه رو مغز اثر داره یا نه نمیدونم ولی مواد شمیایی ضرر خودشونو دارن...
دختر من تا 70 روز اینجوری بود گریپ میکسچر می دادم بهتر میشد اما قطره کولیکز خیلی بهتره دکترا بیشتر اونو میدن
بهش ترنجبین بده رو دختر من که خیلی موثر بود وقت خواب هم با پتو بپیچش تا دلدردش کمتر بشه و زودتر بخوابه
اما با همه ی اینا ما خیلی وقتا با ماشین میبردیمش بیرون تا بخوابه
گمان می‌کنم راهی که می‌سپرم راه من است و آن را آنگونه که باید می‌سپرم. عادت به داشتن اعتمادی پابرجا که اگر با سوگندی موکد شده بود ایمان نام می‌گرفت را حفظ می‌کنم.
مصییییییییییییییییی سلاااااااااااااااااااام کجاییییییییییییی دلم تنگیده براتتتتتتتتتتتتت

گریپ میکسچر واسه پسرم بی اثر بود

الان که سه ماهشه تازه خوب شده

دائم جیغ میزد و گریه میکرددددددد کولیک داشت هیچ دارویی هم اثر نداشت
من میتونم! میتونم! میتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوووووووووووووووونم!!!!!!! (^_^)
عزیزم هر دارویی بالاخره عوارض جانبی داره ... بچه بدنش طوری خلق شده که فقط شیر مادر بخوره ولی خب گاهی دارو لازمه و فایده اش به ضررش می چربه .... با دکترش مشورت کن ... سر خود یا روی حساب حرف غیر متخصص ها با سلامت بچه ات بازی نکن