2733
2734
عنوان

هنرستان

1240 بازدید | 62 پست

ته دلم مونده بود بگم.... 

سال دهمم تموم شد.. حس عجیبی دارم اومدم هنرستان

حس میکنم بهترین سال توی مدرسه رو گذروندم.. به معناااییی واقعی خوش گذشت

کار هنرستان وااااقعااا واقعاااا زیاده حتی فکرشم نمیکردم، شبا تا دو داشتم کار میزدم، سه روز کامل یهو میدیدم سر طراحیم میدیدم دو روز کامل نخوابیدم، بی وقفه دارم کار میکردم، بدن درد گرفتم، به علاوه درسای عملی درسای تئوریم بود... همیشه از تاریخ متنفر بودم... ولی امسال عاشق تاریخ هنر شدم.. خیلی قشنگ بود. 

بچه های مدرسمون... بچه های هنرستان... وافعا پشمکن واقعا مهربونن ، به هیج وجه خاله زنک نیستن، یه مشت شادوشنگولو و ادمای صمیمی کنار همدیگه، معلمامونو نگم، ک چچچچچچقددددددددد دوسشون دارم، چقد براشون ارزش قاعلم، هیچ کسی نمی‌فهمه چقد معلمای هنرستان ادمای متفاوت و خفنین، خیلی خفن، معلمام خیلی صمیمین مثل دوست میمونن کاملا.. نمیدونم باید چشکلی توصیف کنم، فقط میدونم *خوشحالم که هنرستان اومدم با تموم سختیاش عاشقشم* 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

منم امسال دهم بود تو هنرستان بودم خیلی خوب بود ولی من واسه ژوژمانا خراب کردم اعصابم بهم ریخت

تاریخ سخن خواهد گفت🕊لکستان🌱خلیج کوچک سرزمین بزرگ تو پیش از آنکه خلیج باشی پارس بوده ای❤ایران جانم تو مادری و شاخاب پارس مان چون کودکی نشسته به دامانت💞شکر یزدان دختری ایرانیم🌼مگر در این شب دیر انتظار عاشق کش بهوعده های وصال تو زنده دارندم🧡نام کاربریم ونون یکم هفدهمین پادشاه سلسله اشکانیه
من رفتم تجربی و شاهد همکلاسی‌هایی بودم که عشق به هنر داشتن ولی مجبور شدن جایی باشن که دوستش ندا ...

منن اولش رشته گرافیک نبودم و حال بدی داشتم واقعا و تونستم با کلی تلاش بیام هنر