2737
2734
میخایم چند روز بیایم شمال میگن خرید گوشت و مرغ نمیدونم به خاطر چه داستانی محدوده درست میگن؟ الان ما اومدیم حالا هرجااش ایا نباید رستوران بریم کجاها بهتره اصلا رستوران تو شهر ؟ کلا نمیدونم داستانه غذا چطوره اونجا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باران بهادری جان من ساکن تهران هستم ولی مامانم شماله بله بخاطر تب کنگو ک ی بیماری هست و از طریق گوشت مرغ منتقل میشه ی آقایی ک ساکن چالوس بوده بیمار میشه و بعد دوسه روز هم فوت میکنه...قبرش رو دومتر زیر زمین کندن پرستارا و دکترای اون شخص روهم تو قرنطینه گذاشتن...تو رستورانا هنوزم انواع کباب قابل دسترسه ولی بهتره تا جایی ک میتونی نخوری و ب شرطی ک اطمینان کامل از اون رستوران داشته باشی...ولی از رستورانای جاده ای نخور چون بهداشتی نیس ایشالا همیشه سالم و سلامت باشی
2731
سما جون آخه عده کمی ازاین موضوع باخبرن خرید گوشت خروس مسئله ای نیس چون این بیماری فقط بخاطر گوشت مرغه باید دقت کنیم تو خریدمون از هرجایی گوشت نخرید مخصوصا گوشت تازه کشتار همون روز بخرین
2740
چون همسرم دوست نداره از بوی مرغ بدش میاد. فقط گوشت قرمز میخوریم. پس فقط مرغ مشکل داره؟ ببین دوست عزیز کجای شمال میری؟ آدرس رستوران های معروف شهر رو بگن دوستان همونجا برید مرغ هم نخورید اگر مشکل مرغ هست گوشت قرمز و این چیزا بخورید
2706