2733
2734
عنوان

هاله بی بی چک

90 بازدید | 10 پست

سلام خانوما من الان ۴۰ روزه که سقط کردم تو ۱۰ هفته بعد نزدیکی با جلوگیری طبیعی هم داشتم خیلی کمر درد دارم اما هنوز پری نیومده الان بی بی زدم بعد یکساعت هاله کمرنگ انداخته ممکنه باردار باشم یا از بارداری قبلی بتا پایین نیومده باشه ؟ سونو دادم بقایا نداشتم 

کنجد کوچولوی مامان منتظرم زودی بیای تو دلم - و خوشبخٺانہ خدا...[ خیلے بزرڱ‌ٺر از دلواپسےهاے ماسٺ..🤍🌸 ]
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بعد از یکساعت که کلا نتیجه کاذبه

آخه تو همین نی نی سایت خیلی خوندم که بعد یکساعت هاله انداخته و باردار بودن 

کنجد کوچولوی مامان منتظرم زودی بیای تو دلم - و خوشبخٺانہ خدا...[ خیلے بزرڱ‌ٺر از دلواپسےهاے ماسٺ..🤍🌸 ]

بتافقط تاسه هفته بعدسقط توبدن میمونه بعداون میادپایین بعدسقط هم طبیعیه که پریودعقب بیافته تا۴۰ روز اگه بقایانداری وبیبی مثبت احتمال بارداری بالاست چون دوهفته بعدسقطتخمک گذاری صورت میگیره یه آزمایش بده کمردردم بعدسقط طبیعیه

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید
آخه تو همین نی نی سایت خیلی خوندم که بعد یکساعت هاله انداخته و باردار بودن 

اون دیگه اتفاقی بوده حتما ،چون فک کنم بعد از ۳ دقیقه دیگه هر نشونه ای بیفته واقعی نیست،میگن اگه مثبت باشه همون موقع دوتا خط میفته نیازی نیست اصلا زمان زیادی بگذره

بتافقط تاسه هفته بعدسقط توبدن میمونه بعداون میادپایین بعدسقط هم طبیعیه که پریودعقب بیافته تا۴۰ روز ا ...

تقریبا یک هفته اس کمر دردم بیشتر شده و میزنه به پهلو هام ولی علائم دیگه ای ندارم بارداری قبلیم سینه هامم خیلی حساس شدن ولی الان اصلا 

اون دیگه اتفاقی بوده حتما ،چون فک کنم بعد از ۳ دقیقه دیگه هر نشونه ای بیفته واقعی نیست،میگن اگه مثبت ...

امبدوارم همین طور باشه ..ممنون عزیزم 

تقریبا یک هفته اس کمر دردم بیشتر شده و میزنه به پهلو هام ولی علائم دیگه ای ندارم بارداری قبلیم سینه ...

احتمال زیادهستی ی ازمایش بده توبارداری های مختلف علایم هم فرق میکنه

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید
احتمال زیادهستی ی ازمایش بده توبارداری های مختلف علایم هم فرق میکنه

ممنون عزیزم ازینکه وقت گذاشتی