2733
2734

بچه ها سلام

من دیشب وقتی میخواستم بخوابم گفتم خدایا میشه وقتی خوابیدم یکی بیاد تو خوابم بگه که حامله هستم یا ن🥺

بچه ها وقتی خوابیدم خواب دیدم رفتم یجایی و یه خانم داره منو معاینه میکنه اول بهم گفت کیست داری بعد گفت ن وایسا با دقت معاینم کرد و گفت می‌دونستی حامله ای گفتم چیییی گفت حامله ای گفتم توروخدا دقت کنید واقعا حامله ام گفت آره بچتم پسره خداشاهده هنوز صداش تو گوشمه بعد پاشدم رفتم انقد خوشحال بودم ک حدواندازه نداشت ب شوهرم میگفتم من حامله ام شوهرم کای ذوق کردو میگفت مواظب باش و این حرفا بچه ها خیلی واقعی بود فکرنمیکردم خواب باشه، وقتی بیدار شدم یاد حرفی افتادم ک زدم گفتم خدایا یکی بیاد بگه حامله ام یا ن🥺

من الان ۵ سالو ۳ ماهه ک منتظرم بخدا دیگه طاقت ندارم، این ماه دکتر گفت فرصت آخرته قرص لتروزول داد و آمپولو این چیزا گفت اگه باردار نشدی باید بری ای وی اف ، منم قرصو خوردمو آمپولامم زدم و سروقت رابطه داشتیم الان هفت روز مونده ب پریودم نمیدونم باردار شدم یا ن دعام کنید خدا معجزه شو نشونم بده و خوابم حقیقت داشته باشه 😭😭😭🎈

🎈م‍‌ن خ‍‌د‍‌م م‍‌ث ر‍وان‍‌ش‍‌ن‍‌اس‍‌ا ص‍‌ح‍‌ب‍‌ت م‍‌ک‍‌ن‍‌م م‍‌ث #ر‍وان‍‌ی‍‌ا ع‍‌م‍‌ل ..!.😅🥀️🎈🚶🏼‍♀️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم خواب ظن چپه 

اینقدر به بارداری فکر کردی شب خوابشو دیدی 

و هرچقدر بیشتر فکر کنی و استرسشو داشته باشی احتمال بارداریت میاد پایین 

خودتو کنترل کن 

انشاءالله به زودی زود شما هم باردار میشی

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
اخشالله زود باردار  بشی یه نی نی سالم خدا بهت بده

ان شاءالله با دعای شما ممنون عزیزم 🙂🎈

🎈م‍‌ن خ‍‌د‍‌م م‍‌ث ر‍وان‍‌ش‍‌ن‍‌اس‍‌ا ص‍‌ح‍‌ب‍‌ت م‍‌ک‍‌ن‍‌م م‍‌ث #ر‍وان‍‌ی‍‌ا ع‍‌م‍‌ل ..!.😅🥀️🎈🚶🏼‍♀️
انشاءالله من ک دلم روشنه 😍😍❤

فدای دلت ممنون دوستم 😍🎈

عزیزم خواب ظن چپه  اینقدر به بارداری فکر کردی شب خوابشو دیدی  و هرچقدر بیشتر فکر کنی و ا ...

😭😭😭 دل خوش نکردم بهش اما خیلی برام شیرین بود توکل بخدا، من همین خوابشم دوس دارم 😭😭😭💔

2706