2733
2734
عنوان

تا اومدم بفهمم باردارم خداحافظی کرد و رفت

| مشاهده متن کامل بحث + 75 بازدید | 53 پست
اره مال منم افتادم ب لک بعد رفتم سونو گفت افتاده منتظر خونریزی باش انقدر گریه زاری کردم مامانم گفت پریودت عقب افتاده ده روز دیرتر شدی خواستی باردار بشی ک نگرفته دیگه خداروشکر الان اینجور شد نصطفه ضعیف هرچی زووودتر بیفته بهتره اگه قوی بود و مشکل نداشت رشد میکرد پس ی موردی بوده بگووووو خداروشکرررررررر الان افتاد چون سقط ماه بالاتر خیلیییییی سخته,
متولد ماه مهر،فمینیست،چاوشیست(محسن چاوشی)
عزیزم انشاا...بزودی جاش پرمیشه
ب هرچه غیرازخداامیدداشته باشی خداتوراازهمان چیزناامیدخواهدکرد😳😳😳😳وقتی میگویم برایم دعاکن یعنی کم اورده ام یعنی دیگرازدست خودم برای خودم کاری برنمیاید😞😞😞😞خدایامنتظرمعجزه ام یادت نره فقط تورودارم😢😢😢😢😢😢😢😢😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعدش شوهرم رفت دکتر فهمیدیم نطفه ای ک عاقا تشکیل میده ضعیفه و تحت درمان قرار گرفت و بعدشم باردار شدم,,,,ولی ی چیزی بهت بگم ک این اتفاق شما ب کررات پیش اومده و جای نگرانی نیست فقط اگه خیلییییییی میترسی باز پیش بیاد اول شوهرتو ببر دکتر اورولوژی
2731
سلام .عزیرم میدونم سخته ولی چه خوب که همون اول سقط شده
خدا گويد:تو اي زيباتر از خورشيد زيبايم تو اي والاترين مهمان دنيايم بدان آغوش من باز است، شروع كن! يك قدم با تو، تمام گامهاي مانده اش با من..🌹
عزیزم به این ها میگن بارداری شیمیایی خیلی از زن ها حتی متوجه نمیشن و فکر میکنن پریود شدن ولی از اینکه زود باردار شدی خوشحال باش دوست منم مثل شما شد الان دوباره بارداره
تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
من خواهرم مجبور شد بچه سه ماهه رو سقط کنه چون مول بود پدرش در اومد خودش هم عصبی و افسرده شده بود
خدا گويد:تو اي زيباتر از خورشيد زيبايم تو اي والاترين مهمان دنيايم بدان آغوش من باز است، شروع كن! يك قدم با تو، تمام گامهاي مانده اش با من..🌹
خیلیها اسپرم همسرشون مشکل داره شوهرخواهر منم اسپرمش صعیف بود
چون خودمم تجربه شمارو دارم و الان ب اون روزام میخندم هعی میگفتم یعنی من چ مشکلی داشتم نکنه نازااااام نکنه همش سقط کنم غافل ازینکه شوهرم اسپرمش ضعیف بود ویتامین خورد دوماه بعد باردار شدم البته واریکوسلم داشت عمل کرد اسپرمش عالی شد و دکتر گفت نطفه الان خوب میشه,,,,,,الانم ی پسر دارم شیش ماهشه,,,,نترس دیگه برات پیش نمیاد,راستی منم باهمون اقدام اول باردارشده بودم برای همین درکت میکنم غصه داری
آره همسرت رو یه دکتر بفرست حتما
2706