2752
2734
عنوان

مشاوره وروانشناس معرفی کنید

61 بازدید | 12 پست

افسردگی شدید دارم  چند ماه حالم بهتر نمیشه نیاز دارم با یه مشاور حرف بزنم شاید به دارو نیاز داشته باشم  دکتر معرفی کنید تو تهران الان دارم روزی دوتاکلردیازپوکساید وپرو پرانول میخورم وگرنه حالم بد میشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

تهران نیستم و سراغ ندارم اما اگر ایمان به خدا داری قرآن خیییییلی عجیب جواب میده 

روزی هرچی میتونی قرآن بخون 

زیارت عاشورا بخون دست به دامن ائمه شو اگه جواب نگرفتی من مدیونت

من تو تهران روانشناس نمیشناسم ولی خیلی خوبه که وقتی مشکلی داری بجای اسیب زدم ب خودت و اطرافت ب فکر د ...

منم تازه دارم میرم ولی همش عذاب وجدان دارم میگم نکنه ابروم رفته پیشش یا چقد ضعیفم

منم تازه دارم میرم ولی همش عذاب وجدان دارم میگم نکنه ابروم رفته پیشش یا چقد ضعیفم

نه نه نه

اصصصلا اینطور نیست

شما سرما میخورید میرین دکتر ابروتون رفته؟

یا احساس میکنین ضعیف هستید ک مریضی رو ودیرفتید؟؟؟

اتفاقا خانم جان تو محیط سمی ای ک رفتن پیش زوانشناس با روانپزشک بد باشه شهامت شما تحسین شدنیه .

منم یاید برم ولی الان شرایطشو ندارم . دارم سعی میکنم کم کم ب فکرش باشم .

اما به کسی نگین بهتره 

تهران نیستم و سراغ ندارم اما اگر ایمان به خدا داری قرآن خیییییلی عجیب جواب میده  روزی هرچی میت ...

بجز خدا دیگه به هیچی اعتقاد ندارم به زیارت عاشورا وقرآن یه روز اعتقاد داشتم ولی دیگه ندارم که بخواد آرومم کنه

دقیقا دوستمون درست گفت آدم سرما میخوره میره دکتر اینم مریضی روح آدم که بدتر ده تا درد جسمی میاره با خودش