2733
2734

چرا انقدر زود عمل میکنه معمولا بعد۷ سالگی انجام میدن

خدایا شکرت که بالاخره معحزتو بعد 4سال بهم نشون دادی ممنونتم بخاطر همه چی بالاخره نینی کوچولو اومد تو دلم .لطفا اگه مشیه برای سلامتی نینیم یه صلوات بفرستین ممنون
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من خودم انجام دادم عمل سختی نیست ولی خوب درد داره بعدش باید همش بستنی بخوری

خدایا شکرت که بالاخره معحزتو بعد 4سال بهم نشون دادی ممنونتم بخاطر همه چی بالاخره نینی کوچولو اومد تو دلم .لطفا اگه مشیه برای سلامتی نینیم یه صلوات بفرستین ممنون

الان پسرم هست لوزه داره اونم ۴ سالشه ولی دکترش آزمایش نوشته بعد از خوب شدن سرماخوردگی باید انجام بدم نشون دکتر بدم ببینم در چه حاله راستی پسرت شبا خرو پف میکنه و از دهنش نفس میکشه؟

2740
الان پسرم هست لوزه داره اونم ۴ سالشه ولی دکترش آزمایش نوشته بعد از خوب شدن سرماخوردگی باید انجام بدم ...

آزمایش بدی برا عمل یا اینکه حالا تصمیم به عمل نگرفتی؟

این آزمایشو دکتر کودکان نوشت یا گوش و حلق و بینی؟

دختر من به شدت شبا خروپف میکنه و با دهن باز نفس میکشه

آزمایش بدی برا عمل یا اینکه حالا تصمیم به عمل نگرفتی؟ این آزمایشو دکتر کودکان نوشت یا گوش و حلق و ب ...

ازمانش رو متخصص عفونی و فوق تخصص کودکان نوشته 

2706