2737
2739

سلام

دخترم نه ماهشه

حساسیت تنفسی داره، نا الان دو بار بستری شده، الان هم باز حساسیتش عود کرده، تحت نظر دکتر مدرسی ریه اطفال هست، یکماهه اسپری میزنم براش. شنبه سرفه اش شدید شده بردم قرص پردنیزول نوشته دو روزه میخوره اما ترشحات ریه اش زیاده، 

اکه تحربه ای دارین ممنون میشم کمکم کنید

چکار کنم کارش به بستری نکشه

دلم آغوشی میخواهد که نه زن باشد ,نه مرد........خدایا زمین نمیایی.........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با دکترش مشورت کن ببین براش واکسن پرونار۱۳تجویز میکنه یا نه خیلی تاثیر داره تو پیشگیری

تجویز کرده خوب بشه براش میزنم

2728
با دکترش مشورت کن ببین براش واکسن پرونار۱۳تجویز میکنه یا نه خیلی تاثیر داره تو پیشگیری

شما تحربه ای دارین؟ 

ان شاءالله  خدا شفاش بده ببر حجامت الرژی براش انجام بده خیلی بهتر میشه

کجا انجام میدن برا بچه ها؟ من تهرانم

واقعا تاثیر داره؟ 

2740
انشاءالله تنش سلامت باشه و مریضی ازش دور نگران نباشید هرچیزی یه دورانی داره و میگذره

ممنون عزیزم

از وقتی دنیا اومده اسیر دکتر و بیمارستانم، دستش هم موقع زایمان فلج ارب شده،خداروشکر دستش بهتره، درمان دستش یه طرف، ریه اش یه طرف، اما بازم همه سختیا رو به حون خریدم فقط میگم کاش بچه ام خوب بشه

بله یکی از دوستانم پسرش درگیر بود و چندبار بیمارستان بستری بود این واکسن رو زد و الحمدالله بهتره

مریضی مهلت نمیده که، ماه قبل بستری بود، گفتم کامل خوب یشه ببرم واکسنش بزنم که الان باز مریض شد

مریضی مهلت نمیده که، ماه قبل بستری بود، گفتم کامل خوب یشه ببرم واکسنش بزنم که الان باز مریض شد

انشاءالله اینبار کامل خوب بشه و خیالتون راحت بشه هرچیزی یه دوره ای داره توکل به خدا 

زندگی ذره ی کاهیست که کوهش کردیم
موادحجامت وخودت باید تهیه کنی ببرمراکز حجامت براش حجامت انجام میدن منم برا دخترم انجام دادم

دخترم کم خونی داره، اشکال نداره؟ 

موادحجامت وخودت باید تهیه کنی ببرمراکز حجامت براش حجامت انجام میدن منم برا دخترم انجام دادم

چند وقتش بود گل دخترت براش انجام دادی؟ 

راستش یه کم میترسم

2706