2737
2734
عنوان

نامزدم میخاد ازم جدا بشه....

977 بازدید | 71 پست

سلام،من ۴ماه هست ک نامزدم ،،بعد نامزدم بدون من رفته دکتر زنان و واسم ازمایش هورمونی نوشته 

الان جواب ازمایش من زده تنبلی تخمدانو pco این چیزا و دکتر بهش گفته هیچ وقت درمان نمیشه و این بدون من چن تا دکتر برده جواب ازمایشمو نشون داده درحالی ک ازمایش من نزدیک ب دوره پریود بعدیم بوده و ی دکتر بهم گفت بخاطر همین تنبلی تخمدان نشون داده ومشکلی واسه بارداریت ایجاد نمیکنه ولی الان نامزدم پاشو کرده تو ی کفش ک باید جدا بشیم تو مشکل باروری داری ،، پسر خیلی خوبی هم هست 

بنظر شما من باید چیکار کنم 

من بودم کات میکردم

در ضمن من تنبلی شدید داشتم الان باردارم

دخترم دوستت دارم مامانی👧💋                                                                      ♥من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من‌ امیدم‌ به‌ خدا‌ و‌بعد‌ خدا‌هم‌ به‌ خداست!🙂️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شگفتا عجب چیزیه 

اهای تویی که داری امضامو میخونی اول یه لبخند بزرگ بزن ازاین ور گوشت تا اون بناگوشت مث این😊چه خوشگلم شدیا😉خداجونم ازت میخوام این بنده خوشگل موشگلِ گوگولیت که امضامو خوند به آرزوهاش برسونی دستشو محکم بگیرو پناهش باش❤️🤍 بجای احترام به عقاید به حقایق احترام بذاریم ✌️ در مملکتی که از هر ۱۰ ازدواج ۵تا به طلاق ختم میشه؛ داشتن رابطه سالم نیازمند مهارته ، کتاب به هم هدیه بدید با 🐻 و 🍫 رابطه درست نمیشه ☺️برای بچه هاتون بزرگتری باشید که توی بچگی و الان بهش نیاز داشتید و نبود 🥺  عاشق ماورام، دوستدار محیط زیست و حیوانات، اهل کتاب و موسیقی، نی نی سایت منو با ذات آدما آشنا کرد. اگه باهات راجب موضوعی ریپ کردم و نتیجه ای جز بحث بیهوده شکل نگرفت، دیگه بحثو ادامه نمیدم... پس اگه ریپ زدی بی جواب موند بدون تو اعلاناتم پیامتو باز نکردم چرا؟ چون حرفی که سیرم نکنه و گرسنه ام کنه به کار من نمیاد قشنگم😘
2731

جدا شو.پس عشق کو؟دور از جونت شاید راستکی بچه دار نشدی میخوای عمرتو بزاری پاش بعد طلاقت بده یا سرت زن بیاره؟

اعصاب خوردی فقط اونجا که یکی زنگ میزنه بهت ولی صداش نمیاد قطع میکنی و خودت زنگ‌ میزنی، میبینی که اونم به تو زنگ زده و اشغاله بعد یه کم منتظر میمونی که زنگ بزنه، ولی میفهمی اونم منتظره که تو زنگ بزنی صبرت تموم میشه و زنگ میزنی میبینی اونم صبرش تموم شده و زنگ زده و اشغاله 🙄🥴
2738

مشخصه چقدررررر پسر خوبیه 😑😑😑

یه بار دیگه با هم برید دکتر، پیش هر دکتر که اوشون میگه

بعد هم مشخص میشه اشتباه کرده بذارش دم در و برو

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!

پسر خوبی نیست که هنوز هیچی نشده اینکارارو میکنه همین الان جدا شی خیلی بهتره  شوهرمن پس چرا ازین چیزا سردرنمیاره یه بار ازمایش دادم تنبلی تخمدان داشتم میگفت یعنی چی چند دفعم پرولاکتینم بالا بود میگفت پرولاکتین چیه  

چرابایداین کارومیکرد؟؟؟؟خیلی هاباتنبلی حتی ی تخمدان میشناسم مادرشدن

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید
2706