2737
2734
http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1573424&PageNumber=5
همسر عشقم،پسرم نبض زندگیمه!عاشقانه دوسشون دارم
مامان علیرضا امیدوارم مشکلاتت زودتر حل بشه. ببین مو نمی گم همسرت و مادر همسرت و یا بقیه اطرافیان مشکلی ندارن ، حرفم اینه به گفته خودت ،بی محلی و سرسنگینی روی شوهرت اثر نذاشته بهتر نیست راه دیگهای در پیش بگیری، نمی گم از زمان های دعوا شروع کن که قطعا تو دفعات اول برات ممکن نیست. بالاخره روزهای خوش هم تو زندگیت داری... از ا،و روزها استفاده کن و به نحوی بهش محبت کن انتظار نداشته باش تو چند دفعه اول حتی محبت کردن نتیجه بده سعی کن تلاشتو بکن از سرزنش که راه به جایی نبردی پس این راه رو امتحان کن بگرد تو زندگیت خوب فک کن همسرت از چه چیلذت میبرد و خوشحالش میکرد، کم کم شروع کن... مطمئنم از خیلی از انواع محبت نمیتونی شروع کنی چون میگی چندشم میشه و از این حرفا... ی قلم و کاغذ بردار محبتایی که همسرت دوس داره بنویس و از اون کوچیکش شروع کن، ممکن اول همسرت واکنش نشون نده یا حتی عکس عمل کنه چون باورش برای اون هم سخته اما ادامه بده فقط حواست از رفتارایی که میدونی تحریکش میکنه مثل گفتن بدیهای مادر همسرت، فلانی این کار و کرد و.... پرهیز کنی، میتونی عصبانیت ها حتی فحش هایی که میخوای به هر کی میدونی بنویس، خط خطی کنی کاغذو بسوزنی،.... تما عجله نکن باور کن روابط تو با همسرت درست بشه رفتار خانواده شوهر هم کنترل میشه میدونم راه سختیه ولی به خودت بگو راهذی زیادی رو رفتم و نشد پس اینو امتحان کنم، ناامید نشو، حل مشکلت زمان میبره اما با توکل به خدا درس میشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.