2737
2734
دوستای عزیزم.به نظرتون زشت نیست فقط چند نوع فینگر فود باشه واسه تولدش ؟تو رو خدا ایده بدید.
دخترم،بیش از اینکه تو به وجودم نیاز داشته باشی من به تو نیاز دارم ،به بودنت،بوییدنت،لمس وجودت.عاشقتم...
نه اصلن زشت نیس یه تم انتخاب کن و همه چیزو تو همون مایه بذار باشه حتمن کتاب قصه بخر و کادو کن و ب همه بچه هایی ک میان بده خیلی حای والدینشون هم حال میکنن،،، تو فینگر فودها حتمن یه الویه و کشک و بادمجون ظرفی هم بذار تا پرخورترها خودشون تو باگت لقمه بگیرن و فینگرهات بی برکت نشه،،،
يا بساز و دونه دونه مرگ برگاتو ببين !يا بسوز و جنگلي رو شعله ور كن با خودت!!!
واییییی عالی بود نظرت اصلا ب کتاب فک نکرده بودم.چ قدر موافقم با کتاب عالییییی بود.در مورد غذا هم راس میگی میتونم تو ظرف بکشم که مخصوصا اقایون سیر شن
دخترم،بیش از اینکه تو به وجودم نیاز داشته باشی من به تو نیاز دارم ،به بودنت،بوییدنت،لمس وجودت.عاشقتم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فینگر فود زحمتش از هرغذایی بیشتره گیفت تو لوازم تولد فروشی ها فراوونه دخترونه و پسرونه بسته به بودجت پیدا میشه نون فینگر فود و تست کوچیک سحر بخر توش رو بامواد کیک مرغ و الویه وکشک بادمجون و پیراشکی پر کن
2728
اره فقط همه رو کتاب بگیر تل و گل سر نگیر ک دعوا بشه یا بهرحال مثل هم بگیر ،،، الویه ظرفی با باگت کنارش واس اقایون عالیه من سوسیس بتدری هم درست کردم واس مهمونیای تولد،،عالی جواب میده،،،خودت باید تا میتونی مجلس رو گرم کنی ک خاطره خوب بمونه واس بزرگی دخترت ایشا،،،
بنظرم فشفشه نخر،،فقط گرفتاریه و کلی دود میده تو مجلسی ک کودک هس،، تم فروزن واس دختر بچه ها عالیع،،،ایشا،،خوش بگذره بهتون ،،،ضمنن اگه غیر محجبه ای میتونی لباس خودت و دخترت ست باشن تو کانالای تلگ رام هس کلی لباسهای ست،،،