2733
2739
عنوان

لکه بینی قهوه ای در موعد پری؟؟

48859 بازدید | 13 پست
سلام عزیزم ماه پیش 31 اردیبهشت پریود شدم ولی این ماه از 29 تا الان یه دل درد خفیف و لکه بینی قهوه ای خیلی کم می بینم البته اول صبح 29 بی بی گذاشتم منفی بود عزیزم این دلیل چی میتونه باشه راهنماییم کنید از تجربیاتتون واسم بگین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
برای بعضی ها این لک های پری قبل از پری پیش میاد هم همیشه سه روز قبل از پری لک قهوه ای می بینم ولی درد ویا حالت پری هم ندارم
دکی به خواهرم گفته ممکنه به خاطر تنبل بودن تخمدانها باشه
البته زیاد مهم نیست
چشم هارا باید شست
manam ye hafte ghable peryodi lake bini ghabli daram
dowreye ghabl 1 mah kamelo lake biniye ghahveii dashtam
mojaradam hastam
زندگی‌ همانند یک پیانوست،کلیدهای سفید نشانه شادی و کلیدهای سیاه نشانه‌ غم است، برای شنیدن آهنگ خوش زندگی‌ باید هر دو را باهم نواخت
سلام،خسته نباشید.من خانمی 25 ساله هستم و در دوران عقد به سر می برم.پریودم نا منظم است و آخرین باری که پریود شدم 1 آبان بود.1آذر پریود نشدم. 15 آذر بی بی چک دادم منفی بود.اما باز هم اعتماد نکردم و با مشورت دکتر تغذیه،طی 2 روز 6 لیوان زعفران دم کشیده مصرف کردم.(در این 2-3 روز دچار لک بینی کم رنگ شدم) فردای آن روز یعنی 18 آذر آزمایش خون حاملگی دادم و نتیجه منفی بود.امروز 25 آذر است و روز به روز میزان لک بینی من بیشتر و قهوه ای تر می شود.آیا ممکن است که حامله باشم؟و خوردن زعفران شب قبل از آزمایش خون نتیجه را درست نشان نداده باشد؟(مثل آبلیمو برای معتادین)؟خیلی نگرانم لطفا کمکم کنید. خسته نباشید
2740
سلام نارینا جان ببخشید سئوال داشتم لکه های قهوه ای خوبه یا بد؟
خدایا، حکمت قدم هایی را که برایم بر می داری بر من آشکار کن، تا درهایی را که به سویم می گشایی، ندانسته نبندم و درهایی که به رویم می بندی ، به اصرار نگشایم

سلام دوستان، من لکه بینی لانه گزینی رو دیدم و الان دو روز از پری میگذره ، امشب لگخ بینی دارم و گرفتگی زیرشکم..دلیلش چی ميتونه باشه، ممکنه حامله باشم..ممنون میشمراهنماییم کنید

من کلا کله بینی داشتم موقع پریودم پریودمم عقب جلو میشه ولی ۵ روزه نه کم نه زیاد من ماه اول دکتر دوفاستون داد خوردم قشنگ پریود شدم ولی این ماه زود تر از اون ماه شدم البته ۲ روز زودتر ولی درد زیر شکم دارم ولی لکه بینی قهوه ای بی بی چکمم منفی بود ؟ کمکم کنید ؟ مشکل چییییییه؟

سلام من ماه پیش نزدیکی داشتم ولی به خاطر اینکه حامله نشم یه وقت چهارتا ال دی خوردم معمولا سه تا میخوردم این سری یه دونه بیشتر خوردم.

چهار روز زودتر از تایم اصلی پریودم ،پریود شدم ولی چه دردی احساس میکردم دارم میمیرم آنقدر شکمم درد میکرد رو به مرگ بودم.

الانم کع تاریخ اصلی پریود خودم رسیدع از اون چهارروز با امروز میشع شش روز که به سختی لکع های قهوه ای ازم میره یعنی هیچ خونی نیست فقط ترشح قهوه ای چیکار کنم نمیدونم.